Servē Tīna Graudiņa.

Graudiņa/Kravčenoka iekļūst Vīnes piecu zvaigžņu turnīra “play off” 0

Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka trešdien iekļuva Vīnē notiekošā Pasaules tūres piecu zvaigžņu posma izslēgšanas spēlēs.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Pamatturnīrā ar 17.numuru izliktās Graudiņa/Kravčenoka vispirms apakšgrupas pirmajā mačā ar 1-2 (21:13, 19:21, 12:15) piekāpās slovākietēm Anreai Strbovai un Natālijai Dubovcovai, kurām piešķirts 16.numurs.

Spēles pirmais sets veiksmīgāk iesākās latvietēm, kuras panāca vadību ar 9:6. Tehniskajā pauzē latvietes vairs bija vadībā tikai ar vienu punktu – 11:10 -, bet otrajā pusē pārsvars pieauga līdz 16:11, kas vēlāk deva arī drošu uzvaru ar 21:13. Otrā seta vidū rezultāts bija neizšķirts 11:11, bet līdzīga cīņa turpinājās arī nākamajos desmit punktos, panākot 16:16. Seta noslēdzošajos punktos minimāls pārsvars bija pretiniecēm, kuras arī spēja izcīnīt uzvaru ar 21:19.

Izšķirošais sets turpinājās tikpat sīvā gaisotnē, abiem pāriem spēkojieties neizšķirti 6:6. Turpinājumā slovākietes panāca vadību 11:8, bet Latvijas duets spēja atgūties, panākot izlīdzinājumu. Ar to gan nebija gana, jo Slovākijas pāris ātri vien panāca 14:11, bet nedaudz vēlāk jau svinēja uzvaru mačā ar 15:12.

Tikmēr otrajā mačā, kurā tikai uzvara latvietēm garantēja vietu izslēgšanas spēlēs, Graudiņa/Kravčenoka ar 2-0 (21:15, 21:18) guva virsroku pār austriešu dvīņumāsām Nadīni un Terēzu Štrausām, kuras izliktas ar viszemāko 32.numuru.

Turpinājumā Latvijas duets sacentīsies “play off” pirmajā kārtā, jau šobrīd garantējot dalītu 17.vietu, 480 ranga punktus un 6000 ASV dolāru lielu naudas balvu.

Graudiņa/Kravčenoka iepriekš pārvarēja arī divas kvalifikācijas kārtas.

Jau ziņots, ka vīru turnīrā Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš apstājās kvalifikācijas otrajā kārtā, pamatturnīrā nemaz netiekot, bet Latvijas vadošais duets Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs sacensības sāks ceturtdien, jo pateicoties šīs sezonas rezultātiem, ir starp pamatsacensību dalībniekiem.