Dāvis Ikaunieks (lēcienā) ceturtdien UEFA Eiropas līgas mačā pret “Astana” palika rezervē.

Ikauniekam brīdinājums UEFA Eiropas līgas spēlē 0

Latvijas futbolists Dāvis Ikaunieks ceturtdien nāca uz maiņu un nopelnīja brīdinājumu UEFA Eiropas līgas grupu turnīra spēlē, kurā viņa pārstāvētā Čehijas vienība “Jablonec” savā laukumā cīnījās neizšķierti 1:1 (1:1) ar Kazahstānas klubu “Astana”.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Ikaunieks spēlē iesaistījās 57.minūtē un bija pirmais “Jablonec” spēlētājs šajā mačā, kurš devās laukumā uz maiņu. Viņš sev atvēlētajā laikā vārtus neguva, taču 86.minūtē nopelnīja “dzelteno plāksteri”, jo parupji nospēlēja pret sāncensi.

Šajā mačā ļoti rezultatīvs bija cīņas sākums, jo rezultātu ceturtajā minūtē atklāja “Jablonec” spēlētājs Jakubs Považanecs, bet septiņas minūtes vēlāk “Astana” panāca izlīdzinājumu, precīzi sitot Pedru Enrikem.

“Jablonec” izcīnīja otro neizšķirtu turnīrā, taču K apakšgrupā ir pēdējā vietā. Pa pieciem punktiem ir “Astana” un ukraiņu grandam Kijevas “Dinamo”, Francijas vienība “Stade Rennais” ar trīs punktiem ir trešajā pozīcijā, bet “Jablonec” ar diviem punktiem ir pēdējā.

Ikaunieks pagaidām nav izkarojis stabilu vietu “Jablonec” sastāvā, jo arī Čehijas čempionāta mačos regulāri paliek rezervē.

Tikmēr pārliecinoši turpina spēlē Andra Vaņina pārstāvētā Šveices komanda “Zurich”, kas ceturtdien ar rezultātu 3:2 A apakšgrupas spēlē pārspēja Vācijas bundeslīgas klubu Leverkūzenes “Bayer”, izcīnot trešo uzvaru tikpat spēlēs.

Latvijas vārtsargs šajā mačā kā ierasts palika rezervē, bet Cīrihes kluba vārtus sargāja Janiks Brehers. Vaņins iepriekšējo oficiālo spēli “Zurich” rindās aizvadīja vien 15.septembrī Šveices kausa izcīņas spēlē pret Bernes “Breitenrain”.

“Zurich” šobrīd ir A apakšgrupas līdere ar maksimālajiem deviņiem punktiem trīs spēlēs, kamēr “Bayer” ir seši, bet Bulgārijas vienībai Razdragas “Ludogorets” un Kipras klubam Larnakas AEK katrai pa vienam punktam.