“Interesanti, ka daudzi jaunieši paņemto kredītu dēļ nevar iet armijā!” atklāj Bite 88

“Interesanti, ka daudziem jauniešiem ir kredīti un viņi nevar iet armijā, jo tas nav atrisināms jautājums,” TV24 raidījumā “Preses klubs” stāsta Andris Bite, LDDK prezidents, Zivrūpniecības uzņēmuma SIA “Karavela” valdes priekšsēdētājs, Pārtikas Uzņēmumu federācijas padomes loceklis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

“Viens no risinājumiem būtu bankām nākt pretī šiem cilvēkiem un uz gadu ieturēt maksājumu pieprasījumu jeb taisīt kredītbrīvdienas. Tam nevajadzētu stāties ceļā cilvēka uzņemšanai armijā! Jaunieši strādā, ir paņēmuši kredītus, viss saprotams, bet būtu jāiet viņiem pretī, tas neprasa milzīgas summas. Šis cilvēks tomēr zināmā mērā ziedo sevi valsts aizsardzībai un par to vajadzētu saņemt kādus bonusus!” viņš saka.

Jau ziņots, ka 5.aprīlī Saeima pieņēma Valsts aizsardzības dienesta likumu, nosakot pienākumu dienēt VAD katram Latvijas pilsonim – vīrietim viena gada laikā pēc 18 gadu vecuma sasniegšanas, vai viena gada laikā pēc izglītības iestādes absolvēšanas, bet ne vēlāk kā līdz 24 gadu vecumam. Vienlaikus noteikts, ka VAD brīvprātīgi var pieteikties Latvijas pilsones, sievietes no 18 līdz 27 gadu vecumam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmais iesaukums dienestu sāks 1.jūlijā uz brīvprātības pamata.

VAD pakļautajām personām, kuras savu domu, apziņas vai reliģiskās pārliecības dēļ nevar pildīt valsts aizsardzības militāro dienestu, to var aizstāt ar valsts aizsardzības civilā dienestu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.