Foto: Freepik

Intuīcija šodien sniegs tev sliktus padomus! Horoskopi 28. maijam 1

Auns

Lai diena noritētu labi, uzraksti sev sarakstu ar lietām, kas jāpaveic vispirms. Tas padarīs tevi produktīvāku. Nesteidzies visu pabeigt pēc iespējas ātrāk. Pārslodze var ietekmēt arī tavu pašsajūtu un apgrūtināt koncentrēšanos.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Lasīt citas ziņas

Šodien svarīgi ievērot noteikumus un vienošanās, pretējā gadījumā tev ir liela iespēja nokļūt sarežģītā situācijā. Rīkojies saskaņā ar savu plānu, lai visus uzdevumus paveiktu laikā. Nevajag atbildēt uz vilinošiem piedāvājumiem uzreiz. Tie var nebūt tik izdevīgi, kā šķiet.

Dvīņi

Ja redzi problēmas savās darbībās, tev būtu jāapstājas un jāizvērtē un jāizanalizē situāciju. Iespējams, Visums dod tev zīmi, ka tev ir jāmaina savi mērķi vai kustības vektors. Šodien tev spilgtas emocijas garantētas. Ieklausies savā intuīcijā!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Individuālais darbs šodien tev nav tik efektīvs kā kolektīvā darbība. Meklē jaunus kontaktus, dalies viedokļos un ieklausies padomos, ko tev sniedz kolēģi. Šī ir piemērota diena ilgtermiņa plānošanai, mērķu pārdomāšanai un prioritāšu noteikšanai.

Lauva

Dienas pirmajā pusē dari grūtāko un svarīgāko. No rīta tev būs augsts enerģijas līmenis un laba motivācija. Esi piesardzīgs pret to, ko citi tev piedāvā. Riskantie projekti var negatīvi ietekmēt tavu profesionālo stāvokli.

Jaunava

Laba diena, kad jāuzņemas iniciatīva un aktīvi jāaizstāv savs viedoklis. Ja tavs darbs iestrēgst, nebaidies pieiet tam radoši, izmantojot savu iztēli un alternatīvas iespējas. Strīdīgās situācijās labāk izrādīt elastību, pielāgoties pretiniekiem un piekāpties.

Svari

Dalies savās šaubās ar saviem mīļajiem, pārrunā jautājumus, kas tevi satrauc. Šodien vari saņemt praktiskus padomus un pielāgot savus nākamos soļus. Esi reālistisks attiecībā uz savām iespējām, nesāc to, ko nespēsi pabeigt līdz dienas beigām.

Skorpions

Lai nepieļautu nopietnu kļūdu, ieklausies citu padomos un izmanto citu pieredzi. Izveido šodienas prioritāro darbu sarakstu un tērē savus resursus taupīgi. Veic savus pienākumus saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem, neeksperimentē!

Strēlnieks

Tev nevajadzētu iesaistīties strīdos un kādam pierādīt, ka tev ir taisnība. Apkārtējie tevi nedzird, un tu tikai tērēsi savu laiku un enerģiju. Zvaigznes arī iesaka izvairīties no savu plānu atklāšanas; mēģini saglabāt mierīgu attieksmi neatkarīgi no tā, kas tajā dienā notiek tev apkārt.

Mežāzis

Šī nav piemērota diena eksperimentiem vai neierastai pieejai lietām. Ievēro visus noteikumus un instrukcijas. Intuīcija šodien var tevi pievilt, tāpēc ieklausies vecāko kolēģu padomos un dari lietas, kurās tev labi padodas.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Ir svarīgi būt pārliecinātam par to, ko dari, aizstāvēt savus uzskatus un pārliecināt citus, ka tev ir taisnība. Reālistiska attieksme palīdzēs ātrāk virzīties uz savu mērķi. Kādam tuvam cilvēkam nepieciešama papildu aprūpe un uzmanība.

Zivis

Atbrīvojies no nevajadzīgām lietām! Šī ir piemērota diena, lai pārskatītu prioritātes un koriģētu mērķus. Intuīcija šodien sniegs tev sliktus padomus, labāk pieiet visiem jautājumiem no praktiskā viedokļa, uzklausi profesionāļu viedokļus.

Krāpšanas horoskops. Uzzini, kā katra zodiaka zīme reaģē uz mīļotā sānsoli!

Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.

Narcise, roze, krizantēma? Uzzini savu ziedu horoskopu!

Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Slimām lietām mājās nav vietas! Ezoteriķa skatījums uz seniem priekšmetiem

Foto – Fotolia

Kurzemes svētie meži: unikāla vieta, kur mirušo gari komunicēja ar dzīvajiem pēctečiem

Foto: shutterstock.com
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.