Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Izbaudi šodien neformālo noskaņu! Dienas horoskopi 19.februārim 0

Dienas noskaņa

Rīts šķitīs spilgts un neformāls. Darbu, kas prasa niansētu attieksmi, ieteicams atlikt uz vēlākām vakara stundām. Šodien visas dienas garumā efektīvi varēs sasniegt izvirzītos mērķus. Veiksmīgas būs tās darbības, kas ir tehniskas, piemēram, sporta treniņi, masāžas, diagnostika, profilakse. Visas dienas gaitā veiksmīgi izdosies atrisināt dažādas problēmas.

Reklāma
Reklāma

Auns

Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

Ja vien tu vēlēsies, šodien varēsi sarunāt visu, ko vēlies ar jebkuru. Šodien tev būs talanti uz daudzām lietām – droši vari ķerties klāt arī tam, kas tev līdz šim kādu iemeslu dēļ nav izdevies un neesi spējis lietu novest līdz galam. Tagad tev tas izdosies!

Vērsis

Šodien tu būsi īpaši apburošs un valdzinošs – velc no skapja ārā savu smokingu, un dodies uz kādu saviesīgu pasākumu. Tevi visi redzēs, dzirdēs un pamanīs. Šī ir tava diena!

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Labvēlīga diena, it īpaši vīriešiem. Viņus pamanīs pretējā dzimuma pārstāves, un viņi mācēs izrādīt savu radošo un seksuālo potenciālu. Savukārt sievietēm iespējamas sadzīviskas ķibeles un problēmas ar partneri. Pacenties priecāties par to, ko dzīve jums dod nevis dusmoties par to, kā nav.

Vēzis

Labvēlīga diena, lai tiktos ar cilvēkiem un realizētu dažādas ieceres dzīvē. Ļoti liela iespēja, ka izdosies uzlabot savu finansiālo situāciju un sasniegt mērķus karjeras jomā. Taču jābūt uzmanīgam – iespējama situācija, kurā būs apdraudēta tava reputācija.

Lauva

Zvaigznes iesaka šodien sievietēm lauvām apslāpēt savu vēlmi pēc ekstravagantiem pirkumiem – iztērētā summa pavisam noteikti neattaisnosies. Vīriešiem Lauvām šodien vairāk laika jāveltī mīļotajam cilvēkam un bērniem. Kopumā šodien izdosies visus jautājumus atrisināt miermīlīgi.

Jaunava

Tev vajadzētu padomāt, vai nav noticis tā, ka centienos pēc finansiālas labklājības tu esi aizmirsis par saviem draugiem un savu ģimeni. Pacenties atjaunot kontaktus ar tiem cilvēkiem, kas tev dzīvē ir svarīgi, un daudz kas tavā ikdienā atrisināsies. Atceries, ka nedrīkst mīļotajiem atteikt pēc padoma vai lūguma, tas ir ļoti egoistiski.

Svari

Lai noturētu veiksmi ir nepieciešamas noteiktas robežas un jāatceras, ka liela veiksme sastāv no maziem sīkumiem. Nav izslēgts, ka, lai tu kaut ko sasniegtu, tev ir jāsper kāds ekstravagants solis – tas ļaus tev pietuvoties tavam mērķim. Labvēlīga diena pirkumiem, izņemot dārglietas un izstrādājumiem no akmens.

Skorpions

Šodien itin visā, ko tu darīsi, paļaujies uz savu intuīciju un veselo saprātu. Centies nepaļauties tikai uz savām emocijām, kas var tevi novirzīt no ceļa un novest pat pie finansiālām neveiksmēm.

Reklāma
Reklāma

Strēlnieks

Pārliecība par savu taisnību var tev palīdzēt sasniegt veiksmi jebkurā sfērā. Nostiprini savas pozīcijas darba un privātajā sfērā, jo kāds no malas tās var apšaubīt un censties tevi izsist no kursa.

Mežāzis

Jautājumi, kas saistīti ar finansēm, nodrošinās vēlamos rezultātus. Nav izslēgts, ka tev radīsies dažas izcilas idejas, kas ļaus tev atrast jaunus peļņas avotus. Zvaigznes iesaka tev padomāt par savām romantiskajām attiecībām un aizraušanos. Iespējams, ka tu satiksi aizvien jaunus pielūdzējus.

Ūdensvīrs

Aktīva, radoša diena, kas norit zem mīlestības, piedošanas un lūgšanu iedvesmas. Šodien nevajadzētu pieņemt kardinālus risinājumus. Šajā dienā var ieplānot tikšanos ar priekšniecību – tās būs veiksmīgas.

Zivis

Šodien nekādā gadījumā nedrīkst pieņemt kādus kardinālus risinājumus: jebkura tava rīcība nostāsies pret tevi pašu. Iespējami sarežģījumi privātajā dzīvē: tu riskē sabojāt attiecības ar mīļoto cilvēku savas atriebības dēļ. Pacenties nenokļūt divdomīgās situācijās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.