Dāvids Atelbauers spēlē pret Horvātiju guva 25 punktus.

Izgāzta ceturtdaļa U-20 izlasei atkal nedod iespēju pacīnīties par uzvaru 0

Latvijas U-20 vīriešu basketbola izlase pirmdien Izraēlā notiekošā Eiropas čempionāta ietvaros noslēdzošajā apakšgrupu turnīra mačā ar rezultātu 78:90 (22:17, 12:28, 21:21, 23:24) piedzīvoja zaudējumu Horvātijas vienaudžiem, tādējādi piedzīvojot trešo neveiksmi trīs spēlēs.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 skaitļiem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro
Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts

Rezultatīvākais ar 25 punktiem Latvijas izlases rindās bija Dāvids Atelbauers, kamēr 16 punktus guva Gustavs Kampuss, bet 13 punkti Francim Lācim.

Pirmās ceturtdaļas pirmās piecas minūtes noritēja līdzīgā gaisotnē, abām komandām cīnoties neizšķirti 9:9. Atlikušajās piecās minūtēs aktīvāki bija latvieši, gūstot 13 punktus, kas pēc pirmajām desmit minūtēm ļāva izvirzīties vadībā ar 22:17. Pirmā puslaika otrajā pusē pretinieki sasparojās un jau pēc septiņām nospēlētām minūtēm iekrāja astoņu punktu pārsvaru, panākot 37:29. Tikmēr pirmais puslaiks latviešiem noslēdzās iedzinējos ar 34:45.

Savukārt otrajā puslaikā Latvijas basketbolisti īsti cīņā par uzvaru neiesaistījās, jo viņiem neizdevās pietuvoties pretiniekiem kaut līdz pāris precīzu metienu atstatumam. Noslēgumā Horvātija izcīnīja drošu uzvaru ar 90:78.

Latvijas komandai šis turnīrs nav sācies sekmīgi, jo ciesti divi pārliecinoši zaudējumi – 66:92 pret Vāciju un 55:78 pret Spāniju, tāpēc ar trim neveiksmēm trīs mačos vienība ieņēma pēdējo vietu grupā. Tāpēc astotdaļfinālā tai būs jātiekas ar D grupas spēcīgāko komandu.

Zīmīgi, ka Latvija šogad spēlēja vienā grupā ar divām pagājušā gada Eiropas U-20 čempionāta medaļniecēm – horvāti pērn guva sudrabu, bet vācieši ieguva bronzu.

Astotdaļfinālā C grupas vienības spēkosies ar D apakšgrupas komandām Lietuvu, Grieķiju, Slovēniju un Poliju.