“Ja godīgi, Siliņas tukšmuldēšana līdz kaklam!” Skatītāji pārsteigti, cik slikti Latvijas ekonomikā orientējas Siliņa 8

Vakar, 20. augustā raidījumā “Kas notiek Latvijā?” tika diskutēts par izdevumu samazināšanu un prioritātēm 2026. gada valsts budžetā.

Vai zināji, ka ir pārtikas produkti, kurus absolūti nevajadzētu uzglabāt ledusskapī? Par dažiem no tiem jūs būsiet pārsteigti
Kokteilis
Zodiaka zīmes sarindotas pēc gaišredzības spējām: īpaši jāuzmanās, atrodoties Zivju tuvumā
“Bērna tēvs publiski sāka skolā žņaugt skolotāju” – Inga Vanaga atklāj šokējošas detaļas par ģimeni, kura gadiem ilgi palikusi nesodīta
Lasīt citas ziņas

Raidījumā piedalījās Ministru prezidente Evika Siliņa (“Jaunā Vienotība”), Zaļo un Zemnieku savienības Saeimas frakcijas deputāts Uldis Augulis, “Progresīvo” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Andris Šuvajevs, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektors Kaspars Gorkšs, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietniece Anda Grīnfelde un Latvijas Universitātes rektors, ekonomists Gundars Bērziņš.

Tomēr no visu viesu sacītā tieši Siliņas izteicieni soctīklos izpelnījušies vislielāko kritiku. Viņa bieži vien radījusi iespaidu, ka par šo tēmu nav kompetenta runāt, skatītāji norādīja uz vairākās neloģiskām atbildēm. Vairākkārt šķita, ka Siliņa neizprot ekonomikas jautājumus un viņas izpratne par šo tēmu ir daudz sliktāka nekā iepriekš šķitis, kas sabiedrību, protams, uztrauc.

CITI ŠOBRĪD LASA

Te vari noskatīties visu raidījumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.