Foto – www.seaclub.lv

Jūras spēku flotile sniedz palīdzību zviedru jahtai 0

Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) 6.jūlijā plkst. 19:04 saņēma informāciju, ka Baltijas jūrā pretī Pāvilostai Zviedrijas jahtai “Dragoon Sleer” ir tehniskas problēmas un nav iespējams turpināt ceļu saviem spēkiem, informē dienestā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šodien sāksies astronomiskais rudens – 3 zodiaka zīmēm tas nesīs jaunas, negaidītas iespējas
Viņu tur ir simtiem – Putina “ēnu flote” pārpludinājusi Baltijas jūru: krasta apsardze atklāj satraucošas detaļas
“Mēs esam pagodināti!” Kāds jaunais pāris uz kāzām ielūdzis Edgaru Rinkēviču un priecājas, kā viss izvērties 22
Lasīt citas ziņas

MRCC Rīga nekavējoties norīkoja Jūras spēku flotiles tuvākos pieejamos resursus – Krasta apsardzes kuģi KA – 14 “Astra” un patruļkuģi P-09 “Rēzekne” doties uz notikuma vietu. Ņemot vērā sliktos laika apstākļus, jahta, kurā atradās viens cilvēks tika aizvilkta uz Ventspils ostu.

Krasta apsardzes dienests atgādina, ka pirms izlemjat pavadīt laiku ūdens tuvumā vai nodoties atpūtai jūrā, izmantojot laivu, jahtu vai citu peldlīdzekli, rūpīgi pārdomājiet, vai jums ir līdzi visi nepieciešamie glābšanas līdzekļi un esat informēti par to, kas ir jādara nelaimes gadījumā, kā arī ziņojiet MRCC Rīga par plānoto peldlīdzekļu iziešanu un ienākšanu ostās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat Krasta apsardzes dienests aicina vecākus neatstāt bērnus bez uzraudzības pie jūras un pārliecinieties, vai viņiem ir nepieciešamais glābšanas aprīkojums.
Nelaimes gadījumā jūrā nekavējoties jāzvana uz MRCC Rīga trauksmes tālruņa numuru 115.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.