FOTO: NORTHERN ECHO

Kad 102. dzimšanas dienas svinībās ierodas striptīzdejotājs, pārsteigums jubilāres sejā ir neviltots 18

102 gadus vecā Monika Radika savu dzimšanas dienu nosvinējusi visai neparasti – ar striptīzdejotāju un klēpja dejām savā aprūpes namā, ziņo “Metro”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Monika, kura pašlaik atrodas “West Lodge” aprūpes namā, Daremas grāfistē, Lielbritānijā, pirms striptīzdejotāja sagaidīšanas apmeklēja vietējo baznīcu, vēlāk sarīkoja ballīti un baudīja lielu dzimšanas dienas torti.

Monika striptīzdejotājam uzstāšanās laikā teica: “Man ir mazuļu eļļa!” Pēc tam piebilda: “Viņš iztiks.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Striptīzdejotājs Ādams Praiss brīvprātīgi pieteicās sagādāt kundzei pārsteigumu. Viņš teica: “Acīmredzot viņai patīk vīrieši uniformās. Es priecājos, ka varu padarīt viņas dienu īpašu.”

Monikas dzīve ir bijusi piedzīvojumiem bagāta. Viņa pavadījusi vairākus gadus, strādājot ēdnīcā Otrā pasaules kara laikā, kā arī 25 gadus klosterī.

Džiliana Hanna, viena no aprūpes nama darbiniecēm, sacīja: “Monika vēlējās dzimšanas dienas svinības, kas apvienotu gan striptīzu (viņas nekaunīgajai pusei), gan baznīcas apmeklējumu. Viņa vēlējās svinētu dzīvesprieku.”

Džiliana paskaidroja, ka, neskatoties uz to, ka Monika nekad nav precējusies un viņai nav bērnu, viņa savu dzīvi veltījusi rūpēm par citiem. Monika ir bijusi lieciniece četriem karaļiem un vienai karalienei, kas valdījusi Apvienotajā Karalistē.

“Viņas neticamo ceļojumu ir veicinājusi izturība un unikāla dzīves filozofija – ņemt no dzīves visu, ko tā sniedz. Viņa ir stingri pārliecināta, ka smiekli dzīvē ir obligāti. Jāatzīmē, ka Monika aizgāja pensijā 62 gadu vecumā, taču turpināja aprūpēt savu brāli līdz 92 gadu vecumam. Pat 90 gadu vecumā viņa demonstrēja nelokāmu spēku un mīlestību. Monika pārcēlās uz aprūpes namu vien 101 gada vecumā,” viņa piebilda.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.