VIDEO. Pensionārs agresīvā veidā atriebjas vīrietim, kurš beķerejā nopirka pēdējo bulciņu 20

Kādam saniknotam pensionāram policija konfiscēja viņa transportlīdzekli, jo viņš uzbrauca pircējam, kurš beķerejā bija nopircis pēdējo konditorejas izstrādājumu, ko bija noskatījis vainīgais pensionārs.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Sociālajos tīklos publicētajā video redzams, kā vīrietis dusmīgi vicina spieķi, dodoties pretī savam oponentam pa Millstrītu Devonā.

Dzirdams, ka starp abiem vīriešiem notiek asa vārdu apmaiņa. Vīrietis, kurš nopirka pēdējo konditorejas izstrādājumu, atmet ar roku un dodas prom. Viņam pa pēdām uz sava braucamā seko saniknotais pensionārs, kurš, dusmu iespaidots, no kājām notriec vēl kādu citu vīrieti.

CITI ŠOBRĪD LASA

To redzēdama, pie abiem piesteidzas kāda sieviete, kas cenšas pensionāram atņem spieķi, taču viņš atsakās to palaist vaļā.

Tikmēr zemē nogrūztajam vīrietim apkārtējie palīdz pierausties kājās.

Beķerejas darbinieki “DailyMail” atklājuši, ka pensionārs ik pa laikam ierodas un iegādājas steika pīrāgu. Taču šoreiz viņam nebija lemts to nobaudīt un savu dusmu dēļ viņš iekūlies pamatīgās nepatikšanās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.