Kad pilsētā šauj un premjers dzied… Podkāsta “Atmaskots” 14. epizode ar Ainaru Latkovski 1940

Māris Antonevičs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

Par šādiem video mēdz teikt, ka tie internetā izplatās kā “vīruss” (angļu valodā – “viral video”). Nereti tie ir uzjautrinošās situācijās nejauši nofilmēti mājdzīvnieki vai bērni, atgadījumi uz ielas, dabā vai tamlīdzīgi.

Autori visbiežāk nav nekādi profesionāļi, bet plašākai sabiedrībai nezināmas personas, kas filmēšanai izmantojuši savu mobilo telefonu. Tomēr var gadīties, ka aiz tā visa stāv politiskas intereses un tiek aktīvi piestrādāts, lai video ne vien sasniegtu pēc iespējas lielāku auditoriju, bet to pavadītu arī vajadzīgais politiskais vēstījums.

CITI ŠOBRĪD LASA

Divus šādus gadījumus – epizodi no nesenajām militārajām mācībām “Namejs 2021” un kādu epizodi, kurā premjers Krišānis Kariņš dzied “Nenāc pie manis, nemeklē laimi” – “Atmaskots” podkāsta 14. epizodē analizē žurnālists Māris Antonevičs un politiķis Ainars Latkovskis. Sarunā arī par iemesliem, kāpēc pašlaik ar Covid-19 biežāk saslimst un slimnīcās nonāk krievvalodīgie pacienti.

Klausies:

LA.LV Aptauja

Kāpēc pašlaik ar Covid-19 biežāk saslimst un slimnīcās nonāk krievvalodīgie pacienti?

  • Trūkst informācijas par vakcinēšanos krievu valodā
  • Nevakcinājas, jo ar to protestē pret Latvijas valsti un valdību
  • Tā ir Krievijas dezinformācijas vaina
  • Cita metalitāte

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.