Staķis: Ja līdz 2025. gadam nesāks Vanšu tilta remontu, diezgan liels risks, ka tiltu varētu slēgt 35

Autors: Lelde Veinberga, TV24

Rīgas budžetā atvēlētā nauda ir jātērē efektīvi, jo, piemēram, pilsētas ielām paredzētie līdzekļi tikuši katru gadu palielināti, bet tas nav būtiski uzlabojis kvalitāti, TV24 raidījumā “Ziņu TOP” norāda bijušais Rīgas mērs (2020-2023), pašreizējais Rīgas domes deputāts (PRO), Aizsardzības ministra ārštata konsultants aizsardzības politikas jautājumos un Eiropas Parlamenta deputāta amata kandidāts Mārtiņš Staķis.

Reklāma
Reklāma
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 3
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

“Saprotu, ka Rīgā ir mainījusies politiskā vadība, bet ir labas iniciatīvas, kuras, manuprāt, nav jāņem nost. Piemēram, daudzi rīdzinieki ir jau aizmirsuši, kā tas bija, kad katrs ietves posms ir savā kvalitātē – viens vispār nav notīrīts, viens tīrīts, viens ar sāli nobērts, cits ar granti – pilsēta tomēr pa nakti brauc un tās ietves iztīra un sētniekiem tikai ir pa dienu “jāuzpulē”. Bija vienošanās, ka to mēs darām Rīgas vēsturiskajā centrā, pēc tam tuvākajās apkaimēs un tad visā Rīgā. Šo plānu ņem nost šobrīd, un es domāju, ka tas ir absolūtu nepareizi. Es saprotu, ir augušas cenas, bet arī budžets ir audzis par 69 miljoniem,” atzīmē M. Staķis.

Vieni no lielākajiem Rīgas projektiem šogad būs gan Zemitānu, gan Vanšu tilta remonti, kā arī Mūkusalas krastmalas pārbūve. “Principā, ja līdz 2025. gadam nesāks Vanšu tilta remontēt, ir diezgan liels risks, ka viņu var vienkārši aizslēgt ciet. Tas tiešām ir ļoti nopietni, tāpat kā pārējie minētie projekti,” norāda Rīgas domes deputāts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aktualitātes Latvijā un pasaulē izzini kopā ar politikas veidotājiem un nozares ekspertiem raidījumā “Ziņu TOP” katru darba dienu tiešraidē pl. 16:30 TV24 ēterā vai portālā LA.lv!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.