VIDEO. Kadirovs sabēdājies. Pārmet Rietumiem, ka tie glābj neeksistējošu valsti Ukrainu, bet Čečeniju no krieviem nepaglāba 30

“Kur jūs bijāt, kad cīnījāmies par Ičkēriju? Kur bijāt, kad aizstāvējām savas valsts neatkarības intereses?” Šādas apsūdzības Rietumiem negaidīti izvirzījis Ramzans Kadirovs. Viņš kādā video soctīklos, runājot savā īpatnējā manierē, pēkšņi apsūdzējis Ukrainu un Eiropu, ka tās nav palīdzējušas čečeniem cīnīties pret Krieviju savā laikā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars 12
Lasīt citas ziņas

“Un šodien jūs [Rietumi] esat nolēmuši atbalstīt neeksistējošu valsti?!” smejas Kadirovs.

Pēc viņa teiktā, tagad visu vainas dēļ tikai pusotra miljona iedzīvotāju lielā Čečenija nevar pastāvēt kā atsevišķa valsts, jo tā nespēj sevi pabarot, apģērbt, nodrošināt izglītību, celtniecību, citus projektus. Ne mazāk pēkšņi viņš visiem atgādināja, ka arī “pats esmu bijis ičkērietis, don”.

CITI ŠOBRĪD LASA

2007. gadā Vladimirs Putins par Čečenijas prezidentu iecēla iepriekšējā vadoņa Ahmada Kadirova dēlu Ramzanu Kadirovu. Čečenijas Republika (tiek dēvēta arī par Ičkēriju) ir viena no Krievijas Federācijas republikām.

Krievijas karā pret Ukrainu Kadirova militāro algotņu grupējums jeb tā sauktie “kadirovieši” veic nežēlīgus uzbrukums Ukrainā krievu armijas sastāvā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.