Karikatūras

Gatis Šļūka. Sākam ārkārtas ārsēdi!

Latvijas valdība un Saeima jau ilgstoši sanāk uz attālinātām sēdēm, bet ik pa laikam izskan rosinājumi, ka lēmējvarai vajadzētu arī pulcēties klātienē. Turklāt, lai pandēmijas laikā bez vilcināšanās labotu likumus un apstiprinātu valdības rīkojumus, kas saistīti ar Covid-19 apkarošanu, parlaments galvenokārt sasauc ārkārtas sēdes. Opozīcija kritizējusi šo praksi, norādot uz trūkumiem parlamenta darba organizēšanā attālinātā darba režīmā. Patlaban 45 epidemioloģiski drošu pašvaldību skolās var notikt izglītības nodarbības ārtelpās – svaigā gaisā ārpus skolas.

Kaut kas tāds notiek pirmo reizi 100 gadu laikā! Kanāda simulē ASV iebrukumu, iedvesmojoties no Ukrainas kara pieredzes
Kļuvis zināms, cik pelna jauns “Re:Čekists” – norūdītajiem likmes ir augstākas
“– 11 grādos izdzīt gados vecu cilvēku, kurš samaksājis par kafiju, ir necilvēcīgi!” Pasēdēšana kafejnīcā beidzas nepatīkami
TV24
Jo tālāk, jo trakāk! Lūk, ko patiesībā nākas darīt bāriņtiesām tā vietā, lai aizsargātu bērnu tiesības
Nogurusi no menopauzes kaprīzēm? Šie vienkāršie “knifiņi” mazinās simptomu mokas
Kokteilis
Līderis, dziednieks vai atbalsts? Jūsu partnera dzimšanas datums atklāj, kāpēc viņš ienāca jūsu dzīvē
VIDEO. Kaķa cīņa par speķi: neveiklā misija koka zaros
“Mūsdienu pieeja izglītībai ir pilnīga miskaste!” Vecāki ceļ trauksmi par notiekošo haosu skolās un atzīst, ka viss jau ir “noriebies”
“Tā bija mūsu kļūda!” Vecāki atklāj, ka viņu meita skolā vairākkārt piedzīvojusi vardarbību, taču pat skolas iesaiste nav devusi rezultātu
TV24
Tramps to dara jau veselu gadu, bet Eiropas Savienība tikai tagad sāk to saprast…