Mārtiņš Karsums (centrā).

Karsumam gols, bet Znarokam smagākā sakāve KHL trenera karjerā 1

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums otrdien guva jau savus sestos vārtus šajā KHL sezonā, taču viņa un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak”, piedzīvoja pamatīgu sakāvi pret Gagarina kausa īpašnieci Maskavas “CSKA”.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā “Spartak” savā laukumā kapitulēja ar 3:9 (1:2, 1:4, 1:3). Jāpiebilst, ka Znarokam šis ir smagākais zaudējums KHL trenera karjerā, kurā viņš trīs reizes izcīnījis Gagarina kausu.

Vēl otrā perioda sākumā “Spartak” panāca neizšķirtu 2:2, taču tad pretinieki guva četrus vārtus, tostarp piektos vairākumā, kad noraidīts bija Karsums.

Latvijas uzbrucējs reabilitējās trešā perioda 20.sekundē, pēc Robina Hanzla piespēles panākot 3:6. Pēc iemetiena Karsums trieca ripu vārtu augšējā stūrī.

Savukārt mača beigās lielisks bija “CSKA” līderis Kirils Kaprizovs, kurš deviņu minūšu laikā iemeta trīs ripas jeb “hat trick”. Vēl uzvarētāju rindās 2+2 nopelnīja Mihails Grigorenko.

Karsums spēlēja 16 minūtes, bet Daugaviņš nospēlēja 17:13 minūtes. Abiem latviešiem bija pa vienam metienam un negatīvs lietderības rādītājs -2.

Pagaidām Karsums ir “Spartak” labākais vārtu guvējs un rezultatīvākais vīrs ar 9(6+3) punktiem, bet Daugaviņš ticis pie 5 (2+3) punktiem.

“Spartak” nav uzvarējuši “CSKA” hokejistus jau sešus gadus jeb 14 spēlēs pēc kārtas.

Turnīra tabulā “Spartak” ar 13 punktiem 14 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu konferencē, taču tuvākajām konkurentēm ir par 2-3 mačiem mazāk. Savukārt “CSKA” ar 21 punktu ir visas līgas līdere. Tikmēr Rīgas “Dinamo” ar sešiem punktiem 11 mačos ir pēdējā vietā līgā.