Mārtiņš Karsums.

Karsums joprojām karsts – Mārtiņam kārtējie vārti un “Spartak” uzvara 0

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums svētdien guva jau devītos vārtus šajā KHL sezonā, palīdzot Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Maskavas “Spartak” komandai viesos ar 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) pārspēt Sanktpēterburgas “SKA” hokejistus.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 72
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Karsums pirmo reizi ripu pretinieku vārtos raidīja spēles astotajā minūtē, taču pretinieku treneris pieprasīja video atkārtojumu, kurā izrādījās, ka pirms tam bijusi aizmugure, tāpēc vārtu guvums netika ieskaitīts. Tomēr minūti vēlāk Mārtiņš savu panāca, jo labi pacīnījās vārtu priekšā, mainot ripas lidojuma virzienu un atklājot rezultātu.

Mača turpinājumā viesiem divreiz izcēlās Anatolijs Vikoņcevs, bet mājiniekiem vārtus guva Jaroslavs Dibļenko un Sergejs Plotņikovs, tādējādi “Spartak” svinēja uzvaru ar 3:2.

Karsums šajā cīņā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 48 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja četrus spēka paņēmienus un zaudēja savā vienīgajā iemetienā.

Tikmēr Kaspars Daugaviņš uzvarētāju rindās nospēlēja par 16 sekundēm mazāk, viņam atvēlētajā laikā uzvarot savos abos iemetienos.

Karsums šajā sezonā 20 spēlēs guvis deviņus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, kamēr Daugaviņam 18 mačos ir divi precīzi metieni un trīs piespēles.

“Spartak” ar 20 punktiem 20 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto vietu.