FOTO:  Sergey GUNEYEV / POOL / AFP/Scanpix
FOTO: Sergey GUNEYEV / POOL / AFP/Scanpix
In this pool photograph distributed by Russian state agency Sputnik, Russia’s President Vladimir Putin delivers his annual state of the nation address at the Gostiny Dvor conference centre in central Moscow on February 29, 2024.

Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas 128

Pēc ķermeņa valodas ekspertes Džūdija Džeimsa domām, Vladimirs Putins 29.februāra runā Krievijas parlamentā, šķita iztukšots un parādīja vairākus signālus, ka viss var nebūt labi, raksta “mirror.co.uk.”

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Krievijas prezidents Vladimirs Putins savā runā pārsprieda iekšzemes jautājumus, karu Ukrainā, saraksti ar Vašingtonu un kodolstratēģiju.

Ķermeņa valodas eksperte Džūdija Džeimsa norādīja, ka karu izraisījušā despota izturēšanās bija “samocīta”, runājot par Krieviju, bet viņš kļuva enerģisks, runājot par Rietumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr viņa piebilda, ka atkal ir parādījušās šaubas par viņa labsajūtu – viņš smagi norija siekalas, iesūca lūpas un pat iekoda apakšlūpu, un viņa acis izskatījās nogurušas.

Viņa labā roka uz pults izskatījās tā, it kā tā tiktu izmantota, lai noturētos un neļautu viņam nokrist, un, kad viņš to pacēla, lai žestikulētu, šķita, ka tā ātri tika nolikta atpakaļ noteiktajā pozīcijā, norāda eksperte.

Pozicionējot sevi un Krieviju kā upuri, nevis agresoru, Putins īstenoja savu iekšpolitiku, tai piemērojot arī ķermeņa valodas izteiksmes. Viņa sejas izteiksme bija satraukti bažīga.

Kad viņš ilgu laiku skatījās uz savu scenāriju, viņa piere veidoja piecas dziļas V formas rievas. Viņa acu izteiksme, kad viņš uzmeta skatienu auditorijai, liecināja par skumjām, sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas.

Viņa turpināja: “Runājot par Rietumu paradumiem izraisīt konfliktus visā pasaulē un, ka viņš neļaus nevienam iejaukties iekšējās lietās, Putins izrādīja personisku riebumu un dusmas ar savu agresīvo ķermeņa valodu, runājot ar enerģiju, un bez nepieciešamības pieturēties pie pults.” Viņa ķermeņa svars sāka svārstīties no pēdas uz pēdu, it kā gatavojoties reālai fiziskai cīņai, un viņš emocionāli savilka savas lūpas.

“Sakot, ka “viņi ar Krieviju grib darīt to pašu, ko viņi darīja Ukrainai”, viņa piere saraucās un ar aicinājumu stāvēt “plecu pie pleca kopā, cīnoties par kopīgo mērķi”, viņa sejas izteiksme zaudēja sākotnējo simetriju, kas liecināja par apvaldītām emocijām,” norāda eksperte.

Reklāma
Reklāma

Putins norādīja, ka NATO “runā par iespēju nosūtīt NATO kontingentu uz Ukrainu”. Viņš piebilda: “Mēs atceramies to cilvēku likteni, kuri sūtīja savus karaspēkus uz mūsu valsts teritoriju,” sacīja Krievijas līderis, norādot uz Napoleona un Hitlera neveiksmīgajiem iebrukumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.