Aleksandrs Kiršteins
Aleksandrs Kiršteins
Foto: Zane Bitere/LETA

Kiršteins: Krievijas impērija ir veidota, izslepkavojot kaimiņu tautas 0

“Krievijas impērija ir veidota, izslepkavojot kaimiņu tautas līdz pēdējam. Nav neviena kaimiņu valsts, kurai nebūtu draudēts un uzbrukts,” raidījumā “Nedēļa.Post Scriptum” Krieviju raksturo 13. Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins (NA).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
Lasīt citas ziņas

Viņš atgādina, ka 90. gados Krievijā bija demokrātija: “Mums bija cerība, ka tur būs demokrātiska valsts. Mums bija laba sadarbība.”

Kiršteins norāda, ka Krievija ir pēdējā imperiālistiskā valsts.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mēs domājām, ka sabrūk impērija nevis PSRS, tagad diemžēl tie ir maldi,” atzina politiķis. Viņš pastāsta, ka visi izcilie krievu rakstnieki uzsver, ka Krievijas impērija nav veidojusies, kā, piemēram, britu, kas būvēja dzelzceļus, augstskolas.

“Krievijas impērija – vai tas būtu Kaukāzs, vai tā būtu Sibīrija, ir veidota, izslepkavojot kaimiņu tautas, līdz pēdējam nogalinot, nošaujot. Krievija kā impērija nesabruka, mēs redzam, ka nav neviena kaimiņu valsts, kurai nebūtu draudēts, kurai nebūtu uzbrukts,” atzina deputāts.

Viskomiskākais esot, kad Krievija sāka draudēt ar kodolieročiem, ASV nopludināja informāciju par savu izstrādāto raķeti: “Uzreiz apklusa visas tās runas…”

SAISTĪTIE RAKSTI