Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto – LETA/Lauris Nagliņš

Klaidoņi nespēj sadalīt pamestu rūpnīcu. Savstarpēja izrēķināšanās beidzas ar uzbrukumu 1

Sabiedrības zemākajos slāņos joprojām valda nerakstīti likumi, – kas stiprāks, tam taisnība. Otrdien “Degpunktā” komanda kļuva par lieciniekiem klaidoņu dzīves drāmai VEF rajonā Rīgā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Brīvības gatvē 193 atrodas grausts, kur agrāk bija rūpnīca “Sarkanā Zvaigzne”. Tagad industriālais rēgs dod pajumti bezpajumtniekiem. Ēkā regulāri uzturas vismaz divi cilvēki – Harijs un viņa domubiedrs ar iesauku Spānis. Abi iekārtojušies nama pēdējā – ceturtajā stāvā. Nedēļas vidū šeit izcēlās ugunsgrēks, saskrēja kupls skaits glābēju. Tas viss degošas autoriepas dēļ. Bet incidenta pamatā – klaidoņu savstarpēja izrēķināšanās.

“Kādreiz bijām draugi. Bet viņiem nepatika tas, ka mēs uz matračiem. Mums ticīgie atnesa matraci,” stāsta Harijs, kurš piedzīvojis uzbrukumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš atklāj, ka citi klaidoņi atnesuši riepu, ko aizdedzinājuši.

Vīrieši saka, ka labprāt ietu strādāt, bet viņus regulāri apkrāpj vietējie būvnieki. Pēdējoreiz palikuši parādā 160 eiro. Shēma vienkārša – klaidoņus pieņem darbā bez līguma un pēc divu trīs nedēļu darba, kad tuvojas algas diena, gluži vienkārši atlaiž. Tāda moderna vergturu būšana civilizētā valstī, saka bezpajumtnieki.

“Ja kāds godīgs būvnieks meklē divus strādniekus vienkāršiem darbiem, vīrus var atrast Brīvības ielas 193. nama 4. stāvā. Tā būtu reāla palīdzība un iespēja viņiem sākt visu no jauna,” aicina raidījums “Degpunktā”.

Plašāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.