Klementjevs par iekšējo drošību: “Mums visa sistēma turas tikai uz tiem piecdesmitgadīgajiem čaļiem” 47

“Daudz runājam par to, kā stiprinās iekšlietu sistēmu visos posmos – gan glābšanas dienestus, gan iecirkņu, ierindas policistus un dežūrdaļas -, bet realitātē, kad satiku kolēģus, tur ir tāda sajūta, ka viņi grib nostrādāt tikai līdz izdienas pensijai un pamest šo dienestu,” tā sacīja partijas “Kopā Latvijai” valdes loceklis, bijušais Saeimas deputāts Andrejs Klementjevs TV24 raidījumā “Preses klubs”, apspriežot aktualitātes valsts iekšējās drošības dienestos.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests. Pasaki, ko attēlā ieraudzīji pirmo, un uzzini savas stiprās un vājās puses 10
Lasīt citas ziņas

“Mums visa sistēma turas tikai uz tiem piecdesmitgadīgajiem čaļiem, kuri romantiski tur iegāja dienestā, kad pabeidza mācības, un tūlīt viņiem būs 50 gadi. Viņi pametīs dienestu tāpēc, ka jebkurā citā tajā saistītajā nozarē maksā divas reizes vairāk,” emocionāli pastāstīja Klementjevs. Turklāt viņus “visu laiku vaino pie visa”, piebilda viņš. “Jebkuram narkomānam šodien ir vairāk tiesību, nekā amatpersonai, kura izbrauca pie viņa pēc 112 izsaukuma,” teica bijušais deputāts.

Klementjevs vēl uzsvēra, ka iekšējās drošības iestādēs strādājošajiem ir “ļoti liela slodze, ļoti grūti strādāt”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ir papīru jūra! Bet realitātē neviens nemaksā. Un es vēl pateikšu, ka iekšējā drošība – tas ir galvenais! Un tas daudz vairāk uztrauc mūsu iedzīvotājus tāpēc, ka šodien dežūrdaļām ir pārslodze. Un tas, ka atkal sāk runāt par to, ka var atņemt izdienas pensijas, tas vispār sagraus dienestu! Tāpēc, ka vienīgais, kas notur šodien visus darbiniekus policijā, ir tā garantija, ka viņi varēs ātrāk iet pensijā, bet ar citu procentu, ja vēl ilgāk strādā,” norādīja partijas “Kopā Latvijai” valdes loceklis, bijušais Saeimas deputāts Klementjevs TV24 raidījumā “Preses klubs”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.