Kozlovska par ieilgušo valdības veidošanu: Pamatā ir ņemšanās par amatiem – to ir par maz 40


“Skats no malas – kas īsti notiek ar valdības veidošanu, ko tie kungi un dāmas tik ilgi var darīt?!” Šādu jautājumu uzdeva raidījuma vadītājs.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Lasīt citas ziņas

Es arī īsti nesaprotu! Piemēram, mēs Lauku ģimenes āstu asociācijā tās lietas noorganizējam ātri, operatīvi, organizatoriski, komunicējot, aprunājoties var ātri nonākt pie kompromisa. Šādu viedokli TV24 raidījumā “Preses klubs” izteica Līga Kozlovska, 14.Saeimas deputāte (ZZS), Lauku ģimenes ārstu asociācijas vadītāja.

Kozlovska gan mierina, ka galu galā valdība jau tomēr būs. Šinī gadījumā esot vienojušās trīs koalīcijas partijas un viņa pieļauj, ka līdz Ziemassvētkiem valdība būs izveidota.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kādēļ tik liela ņemšanās? Kozlovska domā, ka pamatā ņemšanās ir par amatiem, ka pietrūkst amatu, ko sadalīt.

No Zemnieku Savienības esot vairākkārt runāts par lietderību, piemēram, vai tiešām Ministru biedri ir tas amats, tas “karstais kartupelis”, kādēļ nevar izveidot valdību – tas ir smieklīgi.

Kozlovska uzskata, ka tādus Ministru biedrus varētu vēlāk izvēlēt, bet ne jau prioritāri tas, kāpēc nevar izveidot valdību.

Projektu “Preses klubs” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Preses klubs” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.