AB Dambī ieskandina gaisa balonu gaidīšanas svētkus

FOTO. AB Dambī Rīga krāšņi pievienojusies atvērtai gaisa balonu telpai 2

2023.gada 7.jūnijā AB dambī ieskandināts noslēdzošais mēnesis pirms Rīgas pievienošanās atvērtai gaisa balonu telpai. Iniciatīva pavērs jaunas tūrisma un attīstības iespējas kā uzņēmējiem, tā pilsētai kopumā, norāda gaisa balonu pilote Sky Amazons grupas uzņēmumu dibinātāja Inga Van Haver.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Iniciatīva piešķirs Rīgai gaisa balonu lidojumiem pieejamas galvaspilsētas statusu. Tādējādi ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim būs iespēja iepazīt Rīgas panorāmu no vēl neredzētiem skatu punktiem ekskluzīvos mākslas gaisa balonos

sākot ar š.g. 1.jūliju. Lidojumiem būs pieejami trīs unikāli fraktāļu tehnikā radīti mākslas baloni, kas spēs uzņemt līdz pat 12 pasažieriem.
CITI ŠOBRĪD LASA

Sky Amazons dibinātāja, radošais dzinējs un Gaisa balonu pilotu skolas instruktore  Inga Van Haver ir entuziasma un apņēmības pilna: “Mūsu līdzšinējā lidojumu pieredze un drosme ļauj uzņemties šo iniciatīvu un realizēt līdz šim neizmantoto Latvijas galvaspilsētas potenciālu piedāvāt  rīdziniekiem un pilsētas viesiem šo unikālo piedzīvojumu apskatīt pilsētu pasaules skaistākajos mākslas balonos, ko turklāt nodrošina pasaulē tāda vienīgā tikai dāmu apkalpes komanda”.

Tā kā gaisa balonu lidojuma trajektorija atkarīga no vēja plūsmas izvēlētajā lidojuma augstumā un ņemot vērā Rīgas pilsētas teritorijā spēkā esošos gaisa satiksmes ierobežojumus un gaisa balona lidojumiem pieejamās zonas –

šādi lidojumi virs Rīgas būs pieejami tikai pie atbilstošas meteoroloģiskas laikapstākļu prognozes.

Sky Amazons grupas uzņēmums dibināts 2014. gadā izveidojot Sky Amazons biedrību, kas apvienoja dāmas ar mīlestība pret ceļojumiem un lidošanu gaisa balonos. Šobrīd Sky Amazons grupas uzņēmumos ietilpst arī “Sky Amazons DTO” jeb Eiropas Savienībā akreditētu gaisa balonu pilotu skola, kas sagatavojusi jau 10 jaunus pilotus, un 8 studentpilotus, kas šobrīd apgūst programmu, kā arī gaisa balonu piedzīvojumu aģentūra “Sky Amazons Tours”, kas turpmāk nodarbosies ar dažādu gaisa balonu piedzīvojumu organizēšanu un šī izklaides un relaksācijas veida popularizēšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.