Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: AFP/SCANPIX

Krievija naktī uzbrukusi Ukrainas kritiskajai infrastruktūrai ar stratēģiskajiem bumbvedējiem 22

Ukrainas pretgaisa aizsardzība notriekusi piecas spārnotās raķetes un 48 trieciendronus “Shahed”, ko Krievija aizvadītajā naktī raidījusi pret mērķiem Ukrainā, piektdien paziņoja Ukrainas Gaisa spēki.

Domes deputāts Brēmanis pulksten 2 naktī iesniedz budžeta priekšlikumu, kas sasmīdina visu Latviju 1
Kokteilis
Viņas ir kā vīns! 4 zodiaka zīmes, kuru sievietes ar gadiem kļūst tikai valdzinošākas
Latvijā šogad notiks masu atlaišanas: darba devēji atklāj savus plānus; uz strīpas būs pat Rīgas pašvaldības darbinieki 24
Lasīt citas ziņas

Aizvadītajā naktī Krievija uzbruka Ukrainas kritiskajai infrastruktūrai ar stratēģiskajiem bumbvedējiem “Tu-95MS” no Saratovas apgabala un 53 lidrobotiem “Shahed” no Primorskoahtarskas, Jeiskas un Kurskas un Čaudas raga okupētajā Krimā, paziņoja Ukrainas Gaisa spēku komandieris Mikola Oleščuks.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.