Ekonomika
Bizness

LA.LV novembrī kļūst par 2. populārāko ziņu portālu latviešu valodā0

Publicitātes attēls

Ziņu portāls Latvijai “LA.LV” novembrī kārtējo reizi sasniedzis vairāk nekā pusmiljonu lasītājus mēnesī, liecina starptautiskā interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma “Gemius” publicētie dati.

Portāla “LA.LV” auditorija novembrī ir palielinājusies par 1,2% (+6743), salīdzinot ar oktobri, un sasniedza 576 257, kas ir jauns “LA.LV” auditorijas lieluma rekords. Novembrī pirmo reizi tika pārsniegts arī 10 000 000 lapu skatījumu slieksnis.

Kā liecina “Gemius” dati, “LA.LV” novembrī bija 2. populārākais ziņu portāls latviešu valodā, atpaliekot tikai no nozares ilggadējā līdera DELFI.

“LA.LV” informāciju nodrošina tikai latviešu valodā.

Portāla “LA.LV” direktors Andris Rībens: “Jaunākie auditorijas dati, protams, priecē. Tie ir kā apliecinājums, ka Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk novērtē mūsu portāla saturu un lietošanas ērtību. Man pašam īpašs prieks, ka šogad esam kā partneri iesaistījušies “Latvijas lepnuma” organizēšanā, godinot ārkārtīgi gaišus, uzņēmīgus un drosmīgus Latvijas ļaudis.”

“LA.LV” galvenais redaktors Ainārs Sauka: “Atskatoties uz novembri, droši var teikt, ka aizvadīts notikumiem un dažādiem cilvēkstāstiem bagāts mēnesis, to vidū arī Latvijas valsts 101. dzimšanas diena. Par novembrī sasniegtajiem rezultātiem paldies lasītājiem, kuri izvēlas mūs, un cilvēkiem, kuriem nav vienalga, kas notiek Latvijā! Tāpat pateicība arī “LA.LV” komandai, kas nepagurstoši strādā, lai lasītājiem izceltu svarīgāko!”

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums “Gemius” publicējis Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu Top 20 novembrī.

Saistītie raksti

“Gemius Top 20” tiek veidots, balstoties uz 7-74 g.v. auditorijas lielumu interneta lapās, kas tās apmeklējuši, pieslēdzoties internetam no Latvijas teritorijas, izmantojot datorus, mobilos telefonus un planšetdatorus.

Topā iekļautas tās interneta lapas, kas jūnijā piedalījās “gemiusAudience” pētījumā.

Pētījums tiek veikts, balstoties uz sarežģītu un mūsdienīgu metodoloģiju, kas nodrošina iespēju konstatēt reālo apmeklētāju skaitu, nevis sīkdatnes (cookies) vai IP adreses.

LA.lv
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
“Greis loģistika” mainījies īpašnieks
7 stundas
RE
REKLĀMA
Ekonomika
Bitcoin, zelts, akcijas – ieguldījums vai bīstamas spekulācija?
7 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
BTA: Apdrošināšanas tirgus pieaugumu bremzē transports un būvniecība
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Ekonomika
Lielākais nodokļu parādnieks gada sākumā – “Vexoil Bunkering” ar 39,3 miljonu eiro parādu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Petraviča tikšanās laikā pievērsusi DĀR iekšlietu ministra uzmanību Misānes lietai
55 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
“Frontex”: Pērn ievērojami pieaudzis Eiropā no Turcijas iekļuvušo migrantu skaits
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
“Skrienot pakaļ projektiem un naudai, kļūstam pavirši.” Saruna ar zinātnieci Ieviņu Stūrīti, kas salīdzina Latviju un Norvēģiju
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Būs pieejams nolēmums “Dienas Bizness” strīdā ar KNAB par izdevumam piemēroto sodu priekšvēlēšanu aģitācijas lietā
1 stunda