“Laikam būs kādas sēnes saēdies!” Medvedevs atkal “spridzina” savā “Telegram” kanālā 46

Dmitrijs Medvedevs atkal spridzina socvietnē “Telegram”. Tur var paskatīties, ko viņš teicis, bet ir viena īstā ziņa, uz ko viņš liek uzsvaru, TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” smejas Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

“ASV likumdevējs atbalsta neonacistu bandu. Otra – par pilsoņu karu sadalīto tautu vidū mūsu vienotajā valstī,” Slaidiņš tos nosauc par kārtējiem murgiem un pieļauj, ka Medvedevs “laikam būs kādas sēnes saēdies visdrīzāk.”

Krievijas prezidenta preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs arī, protams, komentējis ASV pēdējos lēmumus par palīdzību Ukrainai: “Tas vēl vairāk ļaus ASV kļūst bagātākai, bet arī vairāk sagraus Ukrainu vienlaikus.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Slaidiņš to komentē šādi: “Viņi runā tā, ka Ukrainai būtu viņi jāsagaida, ka nu ieradies vecākais brālis un tūlīt viss būs, būs mīlestība, ka viss būs kārtībā. Viņu izpratnē nav tāds uzskats, ka Ukraina varētu pretoties, aizstāvēt sevi. Krievi uzskata, ka viņus ir jāsagaida. Tā ka, ja ilgāk Ukraina turēsies, tad ASV atbalsts būs būtisks.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.