Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks apdomāt dzīvi un varbūt arī gūt kādu atziņu no apkārt notiekošā! Horoskopi no 30.marta līdz 5.aprīlim0

Foto: Imago/Scanpix/LETA

Auns

Nedēļa bez sevišķiem notikumiem. Ārkārtējais stāvoklis iet savu gaitu, iepriekšējie plāni jau ir koriģēti, viņš piedzīvojumus īpaši nemeklē, un tie arī nemeklē viņu. Protams, kārtējie un vēl iespējamie darbi tiek darīti un arī padarīti.

Vērsis

Likumi un noteikumi ir izsludināti, viņš pie tiem turas un mudina arī citus to darīt. Reizēm tik uzstājīgi, ka citus tas sāk jau kaitināt. Vajadzētu visu uztvert mierīgāk un mazāk nervozēt, citādi var sabojāt veselību vai arī nākties ciest kādā negadījumā.

Dvīņi

Viņus ārkārtējais stāvoklis īpaši neietekmē. Socializēties var, arī izmantojot telefonu, un arī ikdienas kņada vairs pārāk netraucē. Ir laiks apdomāt dzīvi un varbūt arī gūt kādu derīgu atziņu no apkārt notiekošā.

Vēzis

Visas iespējas pavadīt laiku kopā ar tuvajiem un mīļajiem. Var traucēt kādi pēkšņi emociju uzplūdi un nespēja savaldīties. Savukārt, ja izdosies atrast laiku pārdomām, var atklāties līdz šim neapjaustas sakarības. Izvairīties no panikas un alkohola.

Lauva

Mierīgs laiks. Var mierīgi pašizolēties un iztikt arī bez socializēšanās, protams, nepametot sev tuvos un mīļos gluži vienus. Šāds stāvoklis gan var uzdzīt zināmu melanholiju, taču to kliedēt palīdzēs nākotnes plānu apdomāšana.

Jaunava

Nekas īpaši darāms šonedēļ nav (vai arī nav iespējas darīt). Viņa darītu gudri, ja izmantotu šo laiku, lai iedziļinātos sevī, pacenstos saprast, kas notiek viņas domās un darbos, un pamēģinātu tur ieviest drusku lielāku kārtību.

Svari

Planētas sekmē patīkamu un jauku laika pavadīšanu mājās pie ģimenes pavarda vai izmeklētā draugu sabiedrībā. Zvaigžņu izvietojums veicina nopietnas mākslas baudīšanu (tikai ar radio, TV un straumēšanu) un nesteidzīgas sarunas ar jaukiem un tuviem cilvēkiem.

Skorpions

Viņš darītu labi, ja koncentrētos uz to, kas ir galvenais pašam, un pārāk nesatrauktos par lietām, kas ir ārpus viņa ietekmes sfēras. Ja tas izdosies, paveikts šonedēļ būs daudz un viņam nebūs iemesla raizēties.

Strēlnieks

Ja izdosies koncentrēties uz to, kas ir svarīgs viņam pašam, un nelikties traucēties no apkārt notiekošajām, viņaprāt, nejēdzībām, padarīts tiks gandrīz viss nodomātais un, iespējams, pat vairāk. Un nevajadzētu ļaut sevi pārāk izmantot.

Mežāzis

Būtu labāk un pareizāk, ja viņš tik ļoti negribētu, lai viss notiek pēc viņa prāta un tik ļoti neuzspiestu savu gribu citiem – ļaujiet taču viņiem pašiem arī šo to izlemt! Un reizēm arī nevajadzētu tik ļoti ievērot citu intereses, aizmirstot par savējām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nāksies daudz un grūti strādāt, taču prāts nemaz uz to nenesīsies. Iespējamas arī pārmaiņas, kas var pārmainīt līdzšinējo dzīves stilu. Būtu labi, ja viņš tās uzņemtu pēc iespējas mierīgāk un pacenstos tām maksimāli piemēroties.

Zivis

Iespējams, pašreizējā nesocializēšanās viņām būs nākusi par labu – ir visas iespējas apdomāt dzīvi, tās jēgu un arī to, kas notiek apkārt. Pilnīga vientulība tomēr nedraud – ir taču arī elektroniskie sazināšanās līdzekļi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turpmākie notikumi parādīs, cik pareizs bija tavs lēmums! Horoskopi 3. jūnijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šī ir tā diena, kad var mainīt savu dzīvi! Horoskopi 2.jūnijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 1. līdz 7.jūnijam
4 dienas

Lasītākie

ĢK
Ģirts Kasparāns
Latvijā
“Es no darba nebaidos.” Saruna ar Guntaru Raču par krīzi, mūziku un dārzkopību 2
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Iveta, izslēdziet cirku, Pampāļu teātri, un, lūdzu, bez grimasēm!” Saeimas sēdi pārtrauc asa kritika 4
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Politologs Viņķelis par armiju ASV ielās, Trampu kā autoritāru vadoni un “klusējošajiem republikāņiem”
52 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 apkarošanas likums pieņemts. Vai tas palīdzēs arī izkļūt no krīzes?
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Cik pērn nopelnīja finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece Ilze Znotiņa? 5
6 stundas