“Printful” birojs
“Printful” birojs
Publicitātes foto

Latviešiem piederošs uzņēmums kļuvis par vienu no straujāk augošajiem ASV uzņēmumiem 0

Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma “Draugiem Group” meitas kompānija “Printful” iekļuvusi “Inc.com” 5000 ASV straujāk augošo uzņēmumu sarakstā, portālu LA.lv informēja “Draugiem Group”.

Reklāma
Reklāma

Uzņēmums ieņem 564 vietu.

13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 2
Krimināls
Jūrmalā pazudusi māte ar mazuli. Policija lūdz palīdzību 1
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Lasīt citas ziņas

“Prinful Inc.” un AS “Printful Latvia” kopējais aprozījums 2018.gadā bija 77 miljoni dolāru (67,66 miljoni eiro), savukārt 2017. gadā tie bija 46 miljoni dolāru(40,42 miljoni eiro).

“”Printful” finanšu rādītāji, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pieauguši par gandrīz 70%. Lai turpinātu šādu izaugsmi, plānojam izplesties aizvien jaunos tirgos, atverot birojus un ražotnes, kā arī nemitīgi strādājam pie jauniem produktiem un integrācijām. Lai to sasniegtu, mums vajadzīgs komandas papildinājums ar jauniem talantiem“ saka uzņēmuma līdzdibinātājs un izpilddirektors Dāvis Siksnāns, piebilstot, ka tehnoloģiju uzņēmumā strādā ne tikai programmētāji, bet gan plašs spektrs biznesa speciālistu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Printful” īpašnieki ir “Draugiem Group” dibinātāji Lauris Liberts un Agris Tamanis. “Printful” Latvijas uzņēmums saņēmis vairākus apbalvojumus kā gada preču zīme, eksporta spējīgākais uzņēmums, uzvarējis start-up zīmolu topā un saņēmis apbalvojumu par iekļaujošu darba vidi. Šobrīd AS “Printful Latvia” ir atvērtas 40 vakances IT, finanšu, dizaina,
ražošanas un administrācijas pozīcijās.

“Printful Inc.” ir ASV reģistrēts apdrukāšanas ārpakalpojumu uzņēmums, kas ietilpst Latvijas uzņēmumu grupā “Draugiem Group”. Savukārt AS “Printful Latvia” ir “Printful Inc.” meitas uzņēmums ar centrālo biroju Rīgā, kas nodrošina “Printful” programmatūras izstrādi, mārketinga, klientu atbalsta, tirgus izpētes, finanšu pakalpojumus.

“Printful Inc.” strādā Ziemeļamerikas tirgum ar struktūrvienībām ASV (Losandželosā, Kalifornijā un Šarlotā, Ziemeļkarolīnā) un Meksikā (Tihuanā). Eiropas pasūtījumus nodrošina meitas uzņēmums Latvijā AS “Printful Latvia”. Lai straujāk attīstītos spāniski runājošās valstīs, šovasar atvērts “Printful” birojs Barselonā.

Printful centrālais birojs un Eiropas ražotne, nodarbinot vairāk nekā 250 cilvēku komandu, arī turpmāk atradīsies Latvijā. Gada laikā Printful Latvijas komandai pievienojušies vismaz 100 talantīgi speciālisti un skaits turpina strauji augt. Kopā Printful visā pasaulē šobrīd strādā vairāk nekā 600 cilvēku. Printful līdz šim nodrukājis vairāk nekā 11,5 miljonu produktu, savukārt klienti
pārdevuši preces vairāk nekā 540 miljonu dolāru (478 miljoni eiro) vērtībā.

“Printful” apdrukā un ražo produktus e-komercijas veikalu pasūtījumiem, kā arī nodrošina to piegādi. Uzņēmums piedāvā integrāciju ar e-komercijas platformām, automatizējot produktu izveidi un pasūtījumu saņemšanu un izpildi, turklāt klientiem ir iespēja piegādes izmaksas noteikt tiešsaistē. Printful nodrošina integrāciju ar dažādām e-komercijas platformām un servisiem, piemēram, “Shopify”, “eBay”, “Amazon”, “WooCommerce”, “Etsy”, “Weebly”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.