Bulduru dārzkopības vidusskolas siltumnīcā.
Bulduru dārzkopības vidusskolas siltumnīcā.
Foto: Timurs Subhankulovs

Latvijas dārzkopji februāra sākumā ikgadējā konferencē debatēs par nozares aktualitātēm 0

Februāra sākumā Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiks ikgadējā dārzkopības konferencē, kurā dārzkopji izvērtēs paveikto un nākotnes izaicinājumus, informē Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomē (LOSP).

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Konferencē piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un Zemkopības ministrijas (ZM) pārstāvji, lai kopā ar dārzkopjiem pārrunātu plānotās aktivitātes akcizētās degvielas, sezonas strādnieku, transporta nodokļu jautājumos un atbildētu uz aktuālajiem jautājumiem.

Diskusiju laikā iecerēts pārrunāt arī dārzkopju aktualitātes – tiešmaksājumus, platību un saistītos maksājumus, kā arī Lauku attīstības programmu, projekta “Sadarbība” aktivitātes, kontroles pasākumus, zemnieku biežāk pieļautās kļūdas, jaunumus augu veselības un augu aizsardzības jautājumos, kā arī citas aktualitātes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Konferences noslēgumā nozares pārstāvji piedalīsies atsevišķās augļkopju, stādaudzētāju un dārzeņkopības sekcijās, lai iepazītos ar nozaru specifiskajām aktualitātēm, un detalizētāk uzklausītu ekspertus un iezīmētu tālāko darbību scenāriju nozares problēmu risināšanai.

Konference notiks 9.februārī, no plkst. 9 līdz 17 Bulduru Dārzkopības vidusskolā.

Konferenci rīko LOSP dalīborganizācijas – Latvijas Augļkopju asociācija, Stādu audzētāju biedrība, biedrība “Latvijas Dārznieks”, Bulduru Dārzkopības skolas attīstības biedrība un Stādu un kūdras inovāciju fonds.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.