Latvijas sieviešu futbola izlase.

Latvijas futbolistēm neizdodas nosargāt vadību EČ kvalifikācijas mačā pret Slovākiju 0

Latvijas sieviešu futbola izlase piektdien Liepājā Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā ar 1:2 (1:1) piekāpās Slovākijai, lai gan mūsu meitenes pirmās atklāja rezultātu.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 11
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā 144

Latvijas izlases labā vārtus guva Karlīna Miksone, kura jau trešajā minūtē precīzi sita ar galvu. Puslaika turpinājumā Olga Ševcova pēc individuāla reida varēja panākt 2:0, taču bumba trāpīja pa vārtu stabu, bet 34.minūtē Patrīcija Hmīrova izlīdzināja rezultātu.

Otrajā puslaikā neliels pārsvars bija viešņām, un 74.minūtē pēc Janas Vojtekovas sitiena bumba trāpīja pa vārtu stabu un ieripoja tīklā. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām viešņām bija iespējas panākt 3:1, taču Latvijas izlases vārtsardze Marija Ibragimova izcilā lēcienā atvairīja pretinieču izpildītu 11 metru soda sitienu.

Otrdien Latvijas izlase turpat Liepājā cīnīsies ar Islandi.

Jau ziņots, ka septembrī latvietes aizvadīja cienījamu puslaiku pret Zviedriju, Liepājā piedzīvojot zaudējumu ar 1:4.

Apakšgrupā ar sešiem punktiem divās spēlēs vadībā ir Islande, tālāka ar trim punktiem vienā un divās spēlēs seko Zviedrija un Slovākija, bet bez punktiem ir Ungārija un Latvija, kas aizvadījušas attiecīgi vienu un divus dueļus.

Finālturnīram kvalificēsies deviņu grupu uzvarētājas un trīs labākās otro vietu ieguvējas.