Publicitātes foto – kolāža la.lv

Latvijas Televīzija uzņēmusi dokumentālo filmu par Vīķi- Freibergu 0

Pievieno LA.LV

Otrdien, 28. novembrī, Latvijas Televīzija saviem skatītājiem plkst.21.15 LTV1 ēterā piedāvās pirmizrādi – dokumentālo filmu “Vienmēr prezidente”. Tas ir stāsts par Valsts prezidenti (1999-2007) Vairu Vīķi – Freibergu, kura 1.decembrī svinēs savu 80.dzimšanas dienu, informē sabiedriskais medijs.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
RAKSTA REDAKTORS
Sasita gleznas, izdauzīja krāsu traukus un molbertu – par mūsdienu Irbīti dēvētais ielu mākslinieks Rīgas centrā piedzīvojis uzbrukumu
Lasīt citas ziņas

Latvijas Televīzijas filmēšanas grupa prezidentes jubilejas gadā vairākkārt intervēja prezidenti un viņas laika biedrus, kā arī sekoja līdz viņas publiskajām aktivitātēm. V.Vīķes-Freibergas darba grafiks ir blīvs, un viņa turpina aktīvi tikties gan ar vietējiem iedzīvotājiem, gan līdzdarbojas virknē starptautisku organizāciju.

Intervijās V.Vīķe–Freiberga atklāti stāstīja par grūtākajiem lēmumiem, kādus bija jāpieņem savas prezidentūras laikā. Tāpat prezidente dalījās emocionālos stāstos par traģiskākajiem savas dzīves notikumiem, kā arī ļāva filmas autoriem būt klāt ģimenes svētkos un sarunās ar saviem līdzgaitniekiem un komandu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Filmas režisore ir Kristīne Želve, redaktore – Gunta Sloga, vadošais operators – Andris Priedītis.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.