Lielā talka Daugavas promenādē Ķengaragā.
Lielā talka Daugavas promenādē Ķengaragā.
Foto-LETA

Lielās talkas dienā gaiss iesils līdz +20 grādiem 0

Nākamnedēļ Latvijā ieplūdīs siltāks gaiss, un 25.aprīlis varētu būt nedēļas siltākā diena, prognozē “Global Forecast System”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Esmu tik smalciņa.” Rēzija Kalniņa atklāj, kāds ir iemesls viņas vizuālajām pārmaiņām 6
Kokteilis
No Auna drosmes līdz Zivju intuīcijai. Pasaki, kas esi pēc horoskopa, un mēs pateiksim, kādas īpašības tev “nāk līdzi pūrā”!
Kokteilis
Atklāj, ko tieši tava telefona numura cipari piesaista – bagātību, mīlestību vai prieku
Lasīt citas ziņas

Nedēļas sākumā saglabāsies vēss laiks, pirmdien pūtīs brāzmains ziemeļu vējš un vietām, galvenokārt valsts austrumu daļā, gaidāms īslaicīgs lietus, sniegs un krusa.

Nākamnedēļ bieži spīdēs saule un nokrišņu būs maz, bet nedēļas nogalē Latviju var sasniegt ciklons ar plašu lietus zonu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pašreizējā prognoze gan rāda, ka Lielās talkas dienā, 25.aprīlī, ciklons atradīsies Skandināvijā, un, pateicoties tā siltajam sektoram, gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +17..+21 grādam. Sestdien tiek prognozēts pārsvarā saulains laiks un dienvidu vēja brāzmas līdz 9-14 metriem sekundē.

Ja ciklons būs tuvāk Latvijai, Lielās talkas dienā iespējams lietains un krietni vēsāks laiks. Droša prognoze būs pieejama ne agrāk par trešdienu vai ceturtdienu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.