Arhīva foto. Ilustratīvs foto. Liepājas autoosta.
Arhīva foto. Ilustratīvs foto. Liepājas autoosta.
Foto: Evija Trifanova/LETA

“Liepājas autobusu parks” vienojas ar KP par tiesiskā strīda izbeigšanu bez vainas atzīšanas 19

AS “Liepājas autobusu parks” (LAP) šā gada 26. oktobrī parakstīja vienošanos ar Konkurences padomi (KP) par tiesiskā strīda izbeigšanu bez vainas atzīšanas. LAP ir saņēmis pozitīvu KP atzinumu par uzņēmuma veiktajiem pasākumiem uzticamības atjaunošanai. Rezultātā LAP, neatzīstot vainu pārkāpumos savā darbībā, ir vienojies par strīda izbeigšanu, tā portālam LA.LV pavēstīja LAP valdes priekšsēdētāja Anna Valtere.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas

LAP savā profesionālajā darbībā ievēro normatīvo aktu prasības un noliedz konkurences tiesību noteikumu pārkāpšanu. Tomēr, ņemot vērā KP lēmuma ietekmi uz uzņēmuma attīstību, LAP lēma par izlīgumu ar KP un uzņēmuma uzticamības atgūšanu.

LAP ir veicis un turpina realizēt vairākus pasākumus, piemēram, darbinieku apmācības konkurences tiesību jautājumos, konkurences tiesību ievērošanas noteikumu uzturēšanu un piemērošanu, lai maksimāli sekmētu LAP darbību atbilstoši konkurences tiesību regulējumam.

CITI ŠOBRĪD LASA

KP ieskatā LAP ir veikusi atbilstošus tehniskus, organizatoriskus, personālvadības un uzņēmuma pārvaldības pasākumus, lai pierādītu savu uzticamību un novērstu jebkādus konkurences tiesību pārkāpumus nākotnē.
LAP arī turpmāk vēl aktīvāk iesaistīsies nozares problēmjautājumu risināšanā, īpaši virzot priekšlikumus tieši iepirkumu sistēmas sakārtošanā, kas pašlaik būtiski apdraud regulāra pakalpojuma nodrošināšanu reģionālajos autobusu pārvadājumos.

Būtiski uzņēmuma resursi tiek ieguldīti jaunu autobusu vadītāju piesaistē un regulāra pakalpojuma nodrošināšanai reģionos.

Kā redzams no Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotās informācijas, daudzi pārvadātāji saskaras ar autobusu vadītāju trūkumu. LAP arī šo jautājumu risināšanā vēlas iesaistīt ATD un Satiksmes ministriju, aicinot situāciju un nepieciešamo ģenerālvienošanos nozarē pārrunāt ar pārvadātājiem un arodbiedrību, tādejādi nonākot pie nozarei reāliem risinājumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.