Publicitātes foto

LKA Teātra mājā “Zirgu pasts” tiks īstenota audiovizuāla instalācija “Starpstāvoklis. Vibrācija” 0

Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” ietvaros LKA Teātra mājā “Zirgu pasts” tiks īstenota audiovizuāla instalācija “Starpstāvoklis. Vibrācija”. Audiovizuālā instalācija STARPSTĀVOKLIS ir pirmatnējās skaņas un attēla meklējumi trīs gadu garumā akadēmiskajā, elektroniskajā mūzikā un video mākslā.

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Skatītāji, instalācijas telpas daudzo ekrānu ietverti, nokļūs mitoloģiskā laivā, kura tos izvizinās caur dažādiem apziņas stāvokļiem, ļaujot pieredzēt skaņas un attēla dzimšanu, kā arī ielūkoties sevī, kur mūs ved mūsu šī brīža apziņas stāvoklis.

“Starpstāvoklis. Vibrācija” ir cikla noslēdzošā daļa, kurā skaņas rašanās ir ne tikai redzama, bet arī sajūtama – kustības impulsa radīta un gaisa molekulas organizējoša. 30 minūšu ilgais process, kuru ir radījuši skaņu mākslinieki Sound Meccano, Anna Ķirse, Andrejs Eigus (Selffish), Linda Leimane, Oskars Herliņš, Platons Buravickis, Ēriks Kiršfelds un video mākslinieki Ieva Balode un Viktors Keino, simboliski izspēlē modulāciju no individuālās uz kolektīvo apziņu.
“Starpstāvoklis. Vibrācija” (2018) ir turpinājums cikla daļām “Starpstāvoklis. Gaisma” (2016) un “Starpstāvoklis. Skaņa” (2017). Instalācija būs redzama un dzirdama.

CITI ŠOBRĪD LASA

Instalācija tiks veidota vairākos līmeņos, ļaujot skatītājiem sekot norisei telpā 360 grādu rādiusā, 50 dažādu formu ekrānos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.