Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto. Clement MAHOUDEAU / AFP

LTV: Carnikavas skolotāja lieta. Dzimumnoziegumi izdarīti pret vismaz trim pusaudžiem 12

Šā gada oktobrī aizdomās par dzimumnoziegumu pret nepilngadīgajiem aizturēts Carnikavas pamatskolas skolotājs, un lietā par cietušajiem atzīti trīs pusaudži, kā arī visticamāk ir arī ceturtais cietušais, vēsta Latvijas televīzijas (LTV) raidījums “Panorāma”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

Tāpat šajā lietā iespējams vēl viens aizdomās turamais, kurš pēc skolotāja aizturēšanas mēģinājis cietušos ietekmēt, tomēr viņam piemērotais drošības līdzeklis nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Savukārt pedagogam piemērots apcietinājums, ko tiesa nav mainījusi arī pēc pārsūdzības, vēsta LTV.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka aizdomās par dzimumnoziegumu pret nepilngadīgajiem Valsts policija (VP) aizturējusi Carnikavas pamatskolas skolotāju, kuram kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Carnikavas pamatskolas direktors Raivis Pauls uzsver, ka šādiem cilvēkiem nav vietas skolā un uzteic bērnus par drosmi vērsties pēc palīdzības.

VP LTV apstiprināja, ka 2.oktobrī pedagogam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet plašākus komentārus policija pagaidām izmeklēšanas sākumposmā sniegt atsakās.

Policijā vērsās skolas direktors pēc tam, kad saņēmis anonīmu e-pasta vēstuli par skolotāja darbībām.

Šis nav pirmais gads, kad gados jaunais skolotājs strādā skolā. Līdz šim par viņu saņemtas sūdzības saistībā ar mācību stundu kvalitāti. Direktors aicina audzēkņus neklusēt, ja pedagogs vēl kādam ir darījis pāri.

“Nevienam bērnam nav jājūtas apdraudētam skolā. Gribētos ticēt, ka nebūs daudz epizožu. No otras puses, arī gribas, ja ir epizodes, lai bērni nekautrējas runāt,” norāda skolas direktors.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.