Lukašenko brīdina: Ja kāds mums uzbruks, ne tikai Eiropa sāks trīcēt – atbilde būs momentāla 147

Baltkrievijas karavīru iesūtīšana Ukrainā situāciju padarīs sliktāku un “problēmu neatrisinās”, ceturtdien sacīja Baltkrievijas autoritārais līderis Aleksandrs Lukašenko, runājot par Krievijas izvērsto karu pret Ukrainu.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Baltkrievijas karavīru ievešana Ukrainā nav nepieciešama, nepieciešamas ir sarunas, Erevānā pēc Krievijas vadītās Kolektīvās drošības līguma organizācijas (ODKB) samita žurnālistiem sacīja diktators.

“Kaut arī es nekad neesmu noliedzis, ka mēs piedalāmies daudzos “specoperācijas” virzienos,” klāstīja Lukašenko, izsakoties par Baltkrievijas atbalstu Krievijas agresijai pret Ukrainu, “tomēr mēs neiesaistāmies, nevienu nenogalinām, dzīvo spēku tur neievedam, jo tas nav nepieciešams.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr šīs oficiālās runas ir pretrunā ar citās viņa intervijās teikto, to var redzēt un dzirdēt ziņai pievienotajā video. Tur

Lukašenko brīdina: “Ja kāds mums uzbruks, neviens pat nespēj iedomāties, kas notiks, kā atbildēsim!

Nebūs runa par tīrām vai netīrām bumbām, ne tikai Eiropa tad sāks trīcēt – to nesakām tikai mēs, to apliecina arī mūsu noruna ar partneri Krieviju!”

“Miers Ukrainā ir pašu ukraiņu un Zeļenska rokās, ja negrib tik lielus cilvēku upurus. Ja grib grūtības, lūdzu, bet viņiem vajadzētu apstāties, jo tālāk būs pilnīga Ukrainas iznīcināšana!

Fašistiskās Vācijas kara laikā gāja bojā 30 miljoni cilvēku, Lukašenko brīdina, ka tāpēc tagad vienīgā izeja ir tikai miera sarunas un miers.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.