Mairis Briedis pēc uzvaras pār Arturu Mannu, iespējams, pēdējo reizi izbaudīja mājas arēnas un savu līdzjutēju sniegto emocionālo lādiņu.
Mairis Briedis pēc uzvaras pār Arturu Mannu, iespējams, pēdējo reizi izbaudīja mājas arēnas un savu līdzjutēju sniegto emocionālo lādiņu.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Mairis Briedis publicē emocionālu ziņu: “Troļiem kaut ko skaidrot es netaisos. Tik lielu atbalstu sen neesmu guvis” 230

Bokseris Mairis Briedis piektdienas vakarā savā “Facebook” kontā publicējis emocionālu ierakstu, veltot to medijiem un arī saviem atbalstītājiem. Ierakstam pievienotas divas fotogrāfijas no cīņas.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lasīt citas ziņas

“Mediji ,kas gribējuši pirms cīņas mani iznīcināt, pazemot un likt cilvēkiem aizmirst, radīja arvien stiprāku atbalstu vilni par ko viņiem Liels Paldies.

Paši tostarp parādījuši īsto seju kuru mēs neaizmirsīsim. Jūs tikai izraisījāt par sevi lielo sašutumu gan visā Latvijā, gan ārpus tās. Ne tikai mans boksa ceļš paliks vēsturē, bet arī jūsu škībā liekuligā seja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Paldies atsevišķiem medijiem par neiejaukšanos šajā netīrajā spēlē, jūsu neitralitāte rada gaismu un cerību ka vēl palikuši adekvāti cilveki šajā jomā, jo arī dzenoties pakaļ reitingiem var ļoti cienīgi.

Jūs gribējāt likt man pagriezt muguru Latvijai, bet viņa nav vainīga un viņa nav jūs, bet mūsu tauta.

Gribu pateikt milzīgu paldies saviem atbalstītājiem, saviem faniem, jūs esat labākie un es vienmēr to esmu zinājis. Tik lielu atbalstu, patiesībā, sen neesmu guvis. Ar mani palikuši stiprākie, īstie un patiesie, uzticamie un saprotošie un tieši tādus es gribēju redzēt cilvekus sev apkārt.

Jo kam vajadzēja visu saprata perfekti, (savu nostāju par karu, starp citu, izteicu zem liela spiediena nevis savas gribas pēc). Bet es ne par ko nenožēloju.

Troļiem kaut ko skaidrot es netaisos, viņiem uz visu viens švaki sagatavots teksts, tikai gribu pateikt ka ar jūsu rokām tiek darīts melnais darbs un cik ilgi mūsu sabiedrībā būs cilveki kas ir gatavi veikt šo darbu, tik ilgi tas viss pastāvēs.

Bet diez vai jūs to izlasīsiet, tas neietilpst jūsu darba pienākumos, tikai kopēt visur vienus un tos pašus vārdu salikumus, jo par domu to nosaukt grūti.

Visiem paldies, katrs no jums izdarīja savu darbu lieliski! Tikai uz priekšu! Lieli darbi gaida mūs visus!” raksta M.Briedis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.