Mairis Briedis.
Mairis Briedis.
Foto: LETA

Tas ir slikti, ļoti slikti, bet viņam ir tiesības tādu viedokli paust. Zariņš par Brieža situāciju 0

“Publiskas figūras vienmēr ir uzmanības centrā. Viņiem ar to ir jārēķinās patīk vai nepatīk,” diskutējot par Latvijas sportistu Maira Brieža un Mika Indraša divdomīgo situāciju saistībā ar attieksmi pret Krieviju, TV24 raidījumā “Preses klubs” sacīja žurnālists, sabiedrisko attiecību speciālists Egils Zariņš.

Reklāma
Reklāma
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

“Cilvēkiem vienmēr patīk lūrēt pa atslēgas caurumu – mums interesē, ko tās slavenības dara, ko elpo,” piebilst žurnālists.

Zariņš norāda, ka jebkuram cilvēkam ir tiesības uz savu pozīciju pat tad, ja tā kādam nepatīk. Viņš uzsver, ka neviens no viņiem nav skaidri teicis, ka viņš ir par agresoru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sabiedrisko attiecību speciālists šajā gadījumā gribētu būt sātana advokāts, jo pat parlamentos ir par, pret un atturos podziņa.

Uz raidījuma vadītāja Aivja Ceriņa iebildumu, vai jautājumā par Krievijas agresiju Ukrainā tomēr nevajadzētu skaidri izšķirties, kā pusē esi, Zariņš uzsver, ka negrib aizstāvēt Briedi: “Man šķiet, ka viņš beidzamā laikā ir bišķiņ aizgājis kaut kur ne ar pilnu cepuma paciņu savā attieksmē un, ko viņš dara sociālajās tīklos, bet viņam arī ir visas tiesības.”

Viņš citē Voltēru, kurš savulaik ir teicis – es nepiekrītu nevienam tavam vārdam, bet es būšu gatavs atdot dzīvību, lai tev būtu tiesības šos vārdus pateikt.

Zariņš norāda, ka runas, vārdu un domu brīvība ir šausmīgi slidena lieta: “Godīgi sakot, no vārda brīvības viedokļa viņam ir tiesības tādu viedokli paust. Tas ir slikti, ļoti slikti, bet ir tiesības.”

SAISTĪTIE RAKSTI