Dmitrijs Medvedevs
Dmitrijs Medvedevs
Foto. Ekaterina Shtukina, Sputnik, Kremlin Pool Photo via AP

Maskava brīdina, ka izšaus kodolraķetes uz Londonu, Vašingtonu, Berlīni un Kijivu, ja Krievija zaudēs Ukrainā 458

Kremlis draud izšaut kodolraķetes uz Londonu, Vašingtonu, Berlīni un Kijivu, ja Krievija būs spiesta atteikties no ieņemtajām Ukrainas teritorijām, raksta “DailyMail”.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
TESTS. Karstuma neatņemamais pavadonis… Ko par tevi var pateikt mīļākā saldējuma garša? 1
Lasīt citas ziņas

Dmitrijs Medvedevs – tuvs Krievijas diktatora Vladimira Putina sabiedrotais, kurš prezidenta amatā bija no 2008. līdz 2012. gadam – paziņoja, ka gadījumā, ja militārā sakāve novedīs pie atgriešanās pie 1991. gada robežām, kad sabruka Padomju Savienība, Maskava izvērsīs Armagedonu.

Viņš draudēja, ka mēģinājumi atgriezt Krieviju 1991. gada robežās novedīs tikai pie viena: “Uz globālu karu ar Rietumvalstīm, izmantojot visu mūsu valsts stratēģisko arsenālu. Pa Kijivu, Berlīni, Londonu, Vašingtonu. Hiperskaņas kodolraķetes uzbruktu arī “visām pārējām skaistajām vēsturiskajām vietām, kas jau sen ir iekļautas mūsu kodoltriādes lidojumu mērķos”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Vai mums pietiks drosmes to darīt, ja uz spēles ir likta tūkstošgadīgas valsts, mūsu lielās Dzimtenes, izzušana, un Krievijas tautas gadsimtu gaitā ieguldītie upuri būs veltīgi? Atbilde ir acīmredzama,” viņš piebilda.

Krievijas Drošības padomes sekretāra vietnieks paziņoja, ka Kijivai un Rietumiem vajadzētu ļaut Putinam atstāt Ukrainas teritorijas, kuras viņš uzskata par piederošām Krievijai.

“Labāk ir visu atdot [mums], pirms vēl nav par vēlu. Vai arī mēs paši to atgriezīsim ar maksimāliem zaudējumiem ienaidniekam. Tāpat kā Avdijivkā. Mūsu karavīri ir varoņi!” viņš norādīja.

Medvedevs izsmēja Rietumu līderu teikto, ka “pasaule nevar atļauties Krievijas uzvaru šajā karā”, sakot, ka Maskava to tā vienkārši “nenorīs”.

Putina sabiedrotais skaidro, ja viņi panāktu savu, notiktu “tiešs un neatgriezenisks pašreizējās Krievijas sabrukums”, ieskaitot tās nesen ieņemtās teritorijas. Varētu sākties “nežēlīgs pilsoņu karš ar mūsu valsts galīgu izzušanu no pasaules kartes, desmitiem miljonu upuru, mūsu nākotnes nāvi.

“Vai šie idioti patiešām tic, ka Krievijas iedzīvotāji aprīs šādu savas valsts sadalīšanu?” viņš jautā: “Ka mēs visi domāsim apmēram tā: “Nu, diemžēl tā notika. Viņi uzvarēja. Šodienas Krievija ir pazudusi. Mums, protams, ir žēl, bet mums jāturpina dzīvot sabrūkošā, mirstošā valstī, jo kodolkarš mums ir daudz briesmīgāks par mūsu tuvinieku, mūsu bērnu, mūsu Krievijas nāvi…””

“Rietumiem nevajadzētu domāt, ka šāda scenārija gadījumā Krievijas vadībai “notrīcēs roka”, nospiežot kodolpogu”,” viņš uzsvēra.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.