Maskavas “Dinamo” hokejisti nonāk vienas uzvaras attālumā no Gagarina kausa iegūšanas 0

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas “Dinamo” piektdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas fināla ceturtajā spēlē viesos ar 1:0 uzvarēja Čeļabinskas “Traktor” un nonāca vienas uzvaras attālumā no Gagarina kausa iegūšanas, informē līga.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vanga izteikusi draudīgas prognozes 2026. gadam: viens no notikuma datumiem jau ir zināms
Maskavai draud tas, no kā Putins visvairāk baidās? Karā briest jauns, interesants posms
“Krievija jau sen būtu zaudējusi šo karu.” Budanovs atklāj iemeslu, kāpēc tas vēl nav noticis
Lasīt citas ziņas

Sērijā līdz četrām uzvarām Maskavas klubs atrodas vadībā ar 3:1 un, uzvarot nākamajā spēlē, var atkārtot pērn gūto panākumu, kad arī izcīnīja KHL galveno balvu.

Sērijas ceturtajā mačā vienīgos vārtus viesiem guva čehs Jakubs Petružāleks, kurš izcēlās otrā puslaika pirmspēdējā minūtē pēc Dominika Graņjāka un Mareka Kvapila piespēlēm. Teicamu spēli aizvadīja arī Maskavas kluba vārtsargs Aleksandrs Jerjomenko, kurš atvairīja visus 25 pretinieku metienus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sērijas piektā spēle pirmdien notiks Maskavā.

Maskavas “Dinamo” var kļūt par otro komandu KHL vēsturē, kura Gagarina kausu iegūst divas sezonas pēc kārtas. 2009. un 2010. gadā tas izdevās Kazaņas “Ak Bars”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.