Ekonomika
Bizness

“Maxima Latvija” investējusi pusmiljonu eiro jaunākās paaudzes skeneru ieviešanā veikalu kasēs0

Publicitātes foto.

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” ieguldījis pusmiljonu eiro, lai ieviestu jaunākās paaudzes skenerus veikalu kasēs, informēja uzņēmuma pārstāvji.

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule paskaidroja, ka jaunā tehnoloģija ļaus pakalpojumu apmaksu veikt, noskenējot rēķina svītrkodu no viedierīču ekrāniem, nevis drukātiem rēķiniem, kas šo procesu padarīs videi draudzīgāku un ātrāku.

Viņa piebilda, ka līdz šim “Maxima Latvija” jaunos skenerus ir ieviesusi 60% veikalu visā Latvijas teritorijā, uzsākot kasu aprīkošanu lielākajos un renovētajos veikalos. Tuvākā laikā tos plānots ieviest visos “Maxima” veikalos.

“Jaunie skeneri ļaus klientiem ne tikai izvairīties no rēķinu drukāšanas un veikt apmaksu ātrāk, bet arī dos iespēju rēķinu noskenēt pašam. Turklāt kopējais pirkumu skenēšanas laiks samazināsies vidēji par 30%, tādējādi atvieglojot darbu kasieriem un palielinot apkalpošanas ātrumu un kvalitāti,” uzsvēra “Maxima Latvija” informācijas tehnoloģiju departamenta direktors Mārtiņš Smilga.

Kā vēstīts, “Maxima Latvija” pagājušajā gadā strādāja ar 776,624 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 5,6% un bija 21,915 miljoni eiro.

“Maxima Latvija” veikalu tīklu veido četru formātu 167 tirdzniecības vietas – septiņi “Maxima XXX”, 24 “Maxima XX”, 130 “Maxima X” un seši “MaximaExpress”. Kompānija “Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Lincoln Land Erste”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IR
Ilmārs Randers
Ekonomika
900 km par 300 miljoniem: beidzot publisko karti ar ceļu posmiem, ko plāno saremontēt. Kurš un kā pieņēma gala lēmumu?
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Par īri nemaksā, pa pagalmu skraida pliknes, skan šāvieni: īrnieks miljonu vērtu īpašumu Jūrmalā pārvērš par “bomžu” māju
36 minūtes
AO
Andris Ozoliņš
Dabā
“Vilks kļūtu zaļš aiz skaudības.” Krišjānis Lielupes krastā uzbūvējis salmu māju tikai no vietējiem materiāliem 1
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Jēkabpilī notikusi smaga divu traktoru sadursme
3 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Esmu pieņēmusi lēmumu daļu savu darbu iznīcināt!” Pazīstamā tēlniece Olga Šilova skaidro, kāpēc tā rīkosies
Intervija 4 stundas