Foto-LETA

Meklē aculieciniekus satiksmes negadījumam, kurā cieta sieviete 0

Valsts policijas Ventspils iecirkņa darbinieki meklē 18. martā notikuša negadījuma aculieciniekus, LA.lv pavēstīja VP pārstāve Daiga Valdmane.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir ļoti nopietns un nožēlojams incidents.” Krievijas iznīcinātājs ielidojis Igaunijas gaisa telpā 47
Kremlis cenšas īstenot operāciju “glābt ierindnieku Putinu”: eksperts par to, ka šoreiz diktators meistarībā pārspējis pats sevi 5
Kokteilis
Ļaujies! Maijs piecām zodiaka zīmēm sola liktenīgu tikšanos ar dvēseles radinieku
Lasīt citas ziņas

18. martā plkst. 12:20 Ventspilī, Kuldīgas ielā 20, pie kafejnīcas “Dolce Vita” automašīna Volvo XC70 , atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas, uzbrauca gājējai. Valdmane minēja, ka autovadītājs pēc negadījuma cietušo nogādāja slimnīcā, tomēr, lai iegūtu objektīvu informāciju par negadījuma apstākļiem, policija lūdz atsaukties tā aculieciniekus. Aculieciniekus lūdz zvanīt uz tālruņa numuriem 63604754 vai 63604700.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.