FOTO no Lielbritānijas policijas izplatītā paziņojuma

“Mēs viņam “WhatsApp” rakstām, cik ļoti viņu mīlam, pievienojam arī balss ziņojumus, apzinoties, ka atbildi nesaņemsim,” vecāki nespēj samierināties ar dēla nāvi 9

Vecāki, kuru 17 gadus vecais dēls nesen tika nogalināts, ir tik dziļās sērās un nespēj pieņemt notikušo, ka katru rītu turpina viņam sūtīt ziņas “WhatsApp”, vēsta “Dailymail”, atspoguļojot Lielbritānijā notikušo stāstu.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt
Lasīt citas ziņas

17 gadus jaunais puisis Čārlijs Kosers jūlijā tika sadurts izlaiduma ballītes laikā, kas norisinājās kādā greznā savrupmājā.

Puisis bija talantīgs futbolists, kuram tika paredzēta veiksmīga nākotne šajā sporta veidā. Pēc smagu ievainojumu gūšanas viņš trīs dienas vēlāk slimnīcā nomira.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa iespējamais slepkava esot kāds cits 17 gadus vecs jaunietis, par kuru plašāka informācija publiski netiek sniegta, taču zināms, ka jaunietis bijis pamatīgā alkohola reibumā un īsti pat neatceras konkrētā vakara notikumus. Nākamgad viņš stāsies tiesas priekšā un savu vainu nenoliedz.

Kopš notikušā pagājuši pieci mēneši, taču sērojošie vecāki nespēj sadzīvot ar domu, ka viņu dēls vairs nav starp dzīvajiem, tāpēc katru rītu viņi nosūta viņam ziņas “WhatsApp”. “Mēs viņam rakstām, cik ļoti viņu mīlam, pievienojam arī balss ziņojumus, apzinoties, ka atbildi uz tiem nesaņemsim.”

Māte atzīstas, ka naktīs joprojām atstāj mazo gaismu vannas istabā un sētas durvis neslēdz ciet, jo pretējā gadījumā viņai būšot sajūta, ka viņa dēlu nelaiž mājās.

“Es domāju, ka tādas lietas nenotiek, ka viņu izārstēs un mēs varēsim vest mājās,” vecāki atceras savas sajūtas, kad liktenīgajā naktī saņēma ziņu par dēla saduršanu.

Slimnīcā tuvinieki no viņa trīs dienas pēc saduršanas neatkāpās ne soli, jaunietis nomira, viņiem visiem esot blakus. Vēlāk bērēs ieradās ap 700 sērotāju, tā bija un ir milzīga traģēdija.

Pēc dēla nāves vecāki uzsākuši kampaņu, kuras ietvaros skaidro jauniešiem par dzīvības vērtību un cenšas izglītot par drošības jautājumiem. Šī mērķa labad izveidots arī speciāls ziedojumu konts, kurā ienākot tūkstošiem mārciņu. Lielāko daļu sava laika vecāki šobrīd velta tieši šim labdarības mērķim.

Mirušā jaunieša tēvs sacīja: “Es viņam apsolīju, ka es turpmāk došos uz skolām un runāšu ar jauniešiem par noziedzību un to, cik lielu postu var izdarīt ar nazi…”

Čārlijs esot bijis ļoti sirsnīgs jaunietis, kurš pat praktiski nekad neesot pacēlis pret citu balsi, tāpēc esot jo neaptveramāk, ka kaut kas tāds varēja atgadīties tieši ar viņu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm
Viltus referendumi, viltus procedūras… Procesi Moldovā atgādina Krievijas-Ukrainas konflikta sākumu
TV24
Ukrainas militārais analītiķis: Baltijas valstu robežas noteikti jāpārveido par aizsardzības līniju
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums