Minskā “MTZ” rūpnīcā tūristi var salikt traktoru 0

Minskas traktoru rūpnīca (MTZ), kas pasaulē pazīstama kā Belarus traktoru ražotāja, tūristiem piedāvā iespēju apmeklēt savas ražotnes un piedalīties traktora salikšanas procesā. Par nieka pieciem ASV dolāriem ikviens var pamēģināt pastrādāt pie konveijera.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tas ir neprāts! Mākslīgais intelekts nosauc 5 automašīnas, kuras labāk nepirkt lietotas
Kokteilis
Vērsis – pazemība, Jaunava – uzticība: mācība, kas šajā dzīvē tev jāapgūst, lai būtu laimīgs
Veselam
Cik bieži patiesībā jāmazgā mati: kļūda, ko pieļauj daudzi
Lasīt citas ziņas

Rūpnīcas pārstāvji stāsta, ka traktoru ražošanas process īpaši interesējot ārvalstu tūristus. Tāpēc viņiem sagatavota speciāla programma, kas sastāv no piecām ražošanas operācijām. Tūrists, piemēram, var pamēģināt uzstādīt stūres stiepni vai stūres vadības caurulītes, kā arī piedalīties priekšējā krāna salikšanā.

Interesentiem tiek izsniegts speciāls darba apģērbs, bet pasākuma beigās viņi saņem diplomu, kas apliecina, ka viņi strādājuši pie konkrēta traktora salikšanas, norādot tā modeli un sērijas numuru. Turklāt, sākot ar šāgada jūniju, rūpnīcas apmeklētāji tiek vizināti ar jaudīgāko – 355 zirgspēku – Belarus traktoru.

CITI ŠOBRĪD LASA
Žurnāla “Agro Tops” decembra numurs.
Žurnāla “Agro Tops” decembra numurs.

Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.