“Mūsu attīstības temps ir samazinājies!” Endziņš atklāj, cik miljardus varētu dalīt skolotāju algām, ja būtu līdzvērtīgi Lietuvai 83

Pievieno LA.LV

Pirms pāris dienām redzējām OECD ekonomikas novērtējumu, kuru taisa reizi divos gados, un galvenais novērtējums, ka konverģence ar OECD valstīm samazinās,” TV24 raidījumā “Dienas personība” stāsta Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs.

Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
Izskatās iespaidīgi, bet sagādā galvassāpes: auto eksperti nosauc mašīnas, no kuru iegādes labāk izvairīties
Zinātnieki piecus gadus vēroja zemi zem saules paneļiem: redzētais bija negaidīts
Lasīt citas ziņas

“Mēs ķeram rokās viņus lēnāk,” vienkāršiem vārdiem sakot.

“Mūsu attīstības temps ir samazinājies!” Endziņš norāda.

CITI ŠOBRĪD LASA

Paliekot malā OECD ziņojumu, jāsaka, ka mēs jau pēdējos padsmit gadus diemžēl pieļaujam pietiekami daudz kļūdas un atpaliekam no mūsu Baltijas valstīm.

“Ja Latvija būtu augusi līdzvērtīgi Lietuvai pēdējo 10 gados, tad Latvijas IKP būtu par 10 miljardiem lielāks un šādā situācijā Latvijas nodokļu ienākumi jeb tā nauda, ko Finanšu ministrija varētu dalīt skolotājiem, ārstiem un visiem, kuriem vajag, būtu par 3 miljardiem lielāki. Mums vēl ir ļoti daudz ko darīt,” atklāj Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.