Sports
Citi sporta veidi

Mūsu zeme – Latvija! Mūsu sporta izcilību vēlējumi valsts 100. dzimšanas dienā0


Mūsu zeme – Latvija!
Mūsu zeme – Latvija!
Foto: Edijs Pālens/LETA

Stipras ģimenes, darba sparu, drosmi, lepnumu, nesalaužamu pārliecību, patriotismu, mīlestību – Latvijas sporta izcilības, sagaidot valsts 100. dzimšanas dienu 18.novembrī, vēl līdzpilsoņiem novērtēt iespēju elpot brīvības gaisu un katram pielikt roku, lai visi kopā veidotu zemi vēl krietnāku.

Martins Dukurs, skeletons: “Es piederu, ticu un cienu vietu, kur esmu uzaudzis, esmu centies kopīgiem spēkiem attīstīties, ņemt un arī dot, jo man ir svarīgi, lai pēc nākamajiem 100 gadiem varētu vēl vairāk lepoties par paveikto, par mūsu Latviju.”

Kaspars Kambala, basketbols: “Lai tu esi mazs vai liels, bet iedod mīlestību, savu es un visu, ko vari, savai valstij.”

Bobs Hārtlijs, hokejs: “Latvija ir lieliska valsts, es pēdējos gados noraidīju vairākus darba piedāvājumus no klubiem, jo ir lieliski būt Latvijā ar cilvēkiem, ar kuriem ir vienādas vērtības un mērķi. Jūs esat veiksminieki, ka ir tāda valsts. Un jums ir lieliski hokejisti ar lielām sirdīm.”

Jānis Sprukts, hokejs: “Lai latvieši vairāk turas kopā, gūst panākumus sportā un turpina priecēt līdzjutējus.”

Oskars Melbārdis, bobslejs: “Šajos svētkos es novēlu, lai Latvija mūžu mūžos pastāvētu. Lai mēs katrs darītu mūsu Latviju labāku ikdienas, lai katrs no mums kļūtu arvien labāks, tad mēs mūžu mūžos būsim latvieši.”

Agra Brūne, Latvijas Sporta muzejs: “Nedzīvot svētku eiforijā, bet strādāt un strādāt, tad arī uz nākamajiem 100 nebūs kauns paskatīties.”

Gunta Vaičule, vieglatlētika: “Es vēlu Latvijai stipras ģimenes. Tādas, kurās valda mīlestība, cieņa un saticība. Kur viens par otru rūpējas, motivē un atbalsta, kur kopā svin svētkus, veido un turpina tradīcijas. Tad mēs visi būsim stiprāki un nekas neapturēs vēlmi būt kopā ar ģimeni un Latviju.”

Jānis Šmēdiņš, pludmales volejbols: “Novēlu Latvijai 100.jubilejā būt tik pat stiprai un saliedētai kā dienā, kad Valsts tika proklamēta. Latviešiem izjust lepnumu, ka mums pašiem sava valsts, un ko katrs varam dot, lai Latvija kļūtu varenāka!”

Ralfs Freibergs, hokejs: “Latviju veido cilvēki, paveikti darbi, nesalaužama pārliecība un stiprs latviešu gars. Novēlu tev, Latvija, lai turpini augt un attīstīties. Lai ikviens pilsonis nākotnē ar tevi lepotos. Daudz laimes, mana Latvija.”

Lauris Dārziņš, hokejs: “Ikviens no mums veido Latviju, tāpēc svarīgi būt atbildīgiem par paveikto! Ne tikai sapņot, bet celties, darīt, atbalstīt, novērtēt un lepoties! Novēlu sirdsmieru tautai un sveicu Latvijas Valsts Republiku 100.dzimšanas dienā!”

Aldons Vrubļevskis, Latvijas Olimpiskā komiteja: “Katram būt Latvijas patriotam un sirdī lolot savu Latviju! Katram censties dzīvot un čakli strādāt savas Latvijas labā ikdienu! Tā mēs visi kopā veidosim savu Latviju arvien diženāku un varēsim ar to patiesi lepoties! Saules mūžu Latvijai.”

Madars Razma, šautriņu mešana: “Latvija ir manas mājas un vienmēr tādas paliks. Es mīlu šo zemi, lepojos ar mūsu valodu un cienu cilvēkus. Ikvienam novēlu būt šīs zemes patriotam un saglabāt mīlestību pret mūsu Latviju!”

Kristaps Janičenoks, basketbols: “Vēlu Latvijai saglabāt savu indentitāti un nākamajos 100 gados to nostiprināt un attīstīt. Mūsu zeme – Latvija!”

Patrīcija Eiduka, distanču slēpošana: “Es Latvijai dzimšanas dienā novēlu, lai tā paliek tā pati skaistā, spēcīgā un izturīgā Latvija, lai nezaudē savas vērtības, kas to padara tik īpašu, kas liek atgriezties un saprast, ka tomēr nekur nav tik labi kā mājās.”

Ineta Radeviča, vieglatlētika: “Es gribu novēlēt Latvijai drosmi un apņēmību, kā arī Latvijas pilsoņiem panākumus, labklājību, drošību un vienotību.”

Roberts Uldriķis, futbols: “Lai Latvija ir latviska ar laimīgiem, veseliem un sportiskiem cilvēkiem! Lai mēs visi varam būt lepni par Latviju!”

Andrejs Rastorgujevs, biatlons: “Es gribu novēlēt Lavijai jubilejā, lai pilsoņi un cilvēki neaizmirst, par ko bija cīnījušies mūsu senči. Tādēļ novērtējam mūsu neatkarību un tautas brīvību.”

Kalvis Kalniņš, karatē: “Latvijai simtgadē novēlu turpināt būt varenai, iecietīgai, pateicīgai un vienotai turēties kopā, jo tikai mēs paši varam to veidot spēcīgāku.”

Atis Blinds, florbols: “Lai visa Latvijas tauta gan garā, gan fiziski būtu tikpat STIPRA ka mūsu senči, kuri neapskaužamā laikā un apstākļos cīnījās un izcīnīja mums mūsu valsti. Tad, kad mums ir grūti šodien pie mūsu apstākļiem, tad vienmēr atceramies, kā gāja senčiem un cik viņi bija stipri, neatlaidīgi un kā viņi ar savu dzīvību un sirdi mīlēja mūsu valsti. Ceru un novēlu, lai visa mūsu tauta arī tāda būtu, jo tikai tad mēs uzbūvēsim Latviju tādu, kādu mēs to gribam. Citādāk nekas nesanāks.”

Juris Šics, kamaniņu sports: “Novēlu Latvijai simtgadē neapstāties pie sasniegtā, novērtēt paveikto un uzstādīt jaunus, skaistus mērķus, iesoļojot jaunā gadu simtenī. Sveiciens 100.dzimšanas dienā!”

Dainis Zāģeris, spēka vīru sports: “Latvija ir brīva, spēcīga un neatkarīga valsts. Arī uz nākamajiem 100 novēlu to visu saglabāt, visu to, par ko mūsu tēvi un vectēvi atdeva dārgāko – savu dzīvību. Nezaudēt to spēku un vienotību, kas bija, kad mums izcīnīja brīvību. Ar katru gadu to padarīt tikai spēcīgāku un vienotāku, tad arī jebkuru
cīņu mēs uzvarēsim. Tikai tā uz priekšu!”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Sports
Kontaveita pieveic Ostapenko “Merks Cup” desmitajā mačā un panāk neizšķirtu mačā
3 dienas
LE
LETA
Sports
Sevastova zaudē Kanepi “Merks Cup” otrās dienas pirmajā mačā
4 dienas
GN
Gints Narogs
Sports
Tallinā sākusies “Merks” kausa izcīņa tenisā, kurā sacenšas Latvijas un Igaunijas labākie tenisisti
4 dienas

Lasītākie

AP
Anita Pirktiņa


Laukos
“Ideja padarīt teju visu lauksaimniecību par bioloģisko nav reāla.” Vai pesticīdu un minerālmēslojuma samazināšanas mērķi ir nesasniedzami? 1
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Jaunais koronavīruss varētu būt radies citur. PVO paziņo par vērienīgu pētījumu 2
3 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Uz Liepājas šosejas notikusi smaga autoavārija
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Deputāts Kaimiņš, steidzoties uz vizīti pie ārstiem, pamet savu BMW džipu uz gājēju ietves
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lietuva pievieno vēl divas valstis “melnajam sarakstam”. Eiropai var nākties atgriezties pie robežu slēgšanas
5 stundas