Foto – Leta

Mūziķi Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs apliecina, ka ir pāris jau pusgadu 0

Latvijas iemīļotie mūziķi Aija un Jānis savu mīlu vairs neslēpj, jau vairāk nekā pusgadu populārā dziedātāja un grupas The Sound Poets solists dzīvojot kopā, sabiedrību šonedēļ informē žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 20
Lasīt citas ziņas

“Jā, tas vairs nav noslēpums. Tā ir. Varu apstiprināt, ka ka mums ir attiecības, bet mēs vēl neesam gatavi publiski par tām runāt,” žurnālam atklāj Aija Andrejeva.

Portāls kokteilis.lv jau rakstīja, ka pēc 12 laulības gadiem, pagājušā gada pavasarī, no mājām aizgājis grupas The Sound Poets līderis Jānis Aišpurs. Jāņa un viņa bijušās sievas Madaras Līviņas – Aišpures 12 gadu ilgajās attiecībās dzimušas arī divas meitas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau laiku pirms tam tika runāts par Aišpuru ģimenes krīzi, kā vienu no iespējamiem iemesliem minot Jāņa Aišpura tuvās attiecības ar dziedātāju Aiju Andrejevu, kura pēc šķiršanās 2016. gadā joprojām ir brīvas sievietes statusā. Abi savulaik satuvinājušies televīzijas projekta “700 pasaule brīnumi” laikā, dodoties ceļojumā uz Malaiziju.

Tāpat rakstījām, ka Aija ir pirmā dziedātāja, kurai Jānis sarakstījis dziesmu. “Tu mani sauc” tiks iekļauta Aijas jaunajā albumā “Mēs pārejam uz tu”.

Par dziesmas tapšanu Jānis teica: “Interesanta pieredze, jo pirmo reizi rakstu popdziesmu kādam citam dziedātajam. Arī vārdus līdz šim nebiju rakstījis kādam citam, jo īpaši tik neparastā veidā, jo Aija man stāstīja savas izjūtas un es tās ietērpu vārdos.”

Savukārt Aija uzsvēra, ka viņas dzīvē sāksies jauna nodaļa, jau atkal citā kvalitātē, būs cita Aija, bet galvenais: būtībā – tā pati! “Drosmīga, atbildīga, ar dzīvu iekšējo bērnu – mazo huligānu, sievišķīgu un pilnu sirdi mīlestības! Man viens draugs reiz jautāja: „Aija, ko tu gribi pateikt ar savu mūziku, ko gribi dot cilvēkiem? Lai cik tas varbūt banāli izklausītos, es gribu dalīties mīlestībā,” par Jāņa sacerēto dziesmu atklāja Aija.

Visbeidzot arī Aišpurs nāca klajā ar paziņojumu, ka vissvarīgākais dzīvē ir godīgums pašam pret sevi. “Teikt “nē” nav nekas slikts, ja “nē” ir pamatots, argumentēts, izsvērts un pārdomāts,” uzsver Jānis un piebilst – nav jābaidās par to, ko domās citi, jo īstie draugi un ģimene šo “nē” sapratīs. Savukārt tie, kuri dusmojas par to, ka esi uzdrīkstējies būt godīgs pret sevi un apkārtējiem, pateikt, ko domā, un pieņemt lēmumu – tādu cilvēku viedoklī nav jāklausās un par to nav jāuztraucas,” pagājušā gada izskaņā informēja portāls kokteilis.lv.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.