Alūksnes pilsētas skats ziemā.
Alūksnes pilsētas skats ziemā.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Nākamgad sāks darbu jaunā iestāde – Veclaicenes un Ziemera pagastu apvienības pārvalde 2

No nākamā gada 1.janvāra saskaņā ar Alūksnes novada domes lēmumu darbu sāks Veclaicenes un Ziemera pagastu apvienības pārvalde, kas izveidota kā jauna iestāde, reorganizējot divas pašvaldības iestādes – Veclaicenes pagasta pārvaldi un Ziemera pagasta pārvaldi – un apvienojot tās vienā, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Lasīt citas ziņas

Jauno iestādi vadīs veclaiceniešiem un ziemeriešiem jau pazīstamā Iveta Vārtukapteine, kura līdz šim vadīja Ziemera pagasta pārvaldi un vairākus mēnešus šī gada nogalē bija arī Veclaicenes pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāja, bet no 2010.gada līdz 2019.gadam viņa vadīja arī Veclaicenes un Jaunlaicenes pagastu pārvaldes.

“No 1.janvāra Veclaicenes un Ziemera pagastu apvienības pārvalde strādās ierastajā režīmā un iedzīvotājiem līdz šim pieejamie pakalpojumi abos pagastos tiks nodrošināti. Aicinu iedzīvotājus uz tikpat veiksmīgu sadarbību, kā tā bijusi iepriekš,” uzsver pagastu apvienības pārvaldes vadītāja Vārtukapteine.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārvaldes vadītāja Veclaicenes pagastā strādās un iedzīvotājus pieņems katru otrdienu un trešdienu no plkst.8.30 līdz 16.30, nepieciešamības gadījumā ar pārvaldes vadītāju var sazināties pa tālruni 29 379 590, e-pastu “[email protected]” vai jauno pagastu apvienības pārvaldes e-pastu “[email protected]”.

Savukārt pārvaldes vadītājas prombūtnes laikā Veclaicenes pagastā apmeklētājus pieņems Veclaicenes bibliotēkas vadītāja Maija Bleiferte, bet Ziemera pagastā – Māriņkalna bibliotēkas vadītāja Rudīte Jaunzema.

Pagastu apvienības pārvaldes juridiskā adrese būs Ziemera pagastā, bet pakalpojumu sniegšanas vietas – abos pārvaldes teritorijā esošajos pagastos. Tāpat kā līdz šim Veclaicenes un Ziemera pagastos strādās arī pārvaldes struktūrvienības, proti, Māriņkalna bibliotēka, Veclaicenes bibliotēka, Veclaicenes tautas nams, Māriņkalna tautas nams.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.