Foto: EPA/Scanpix/LETA

Nav nepiemērotu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs! Ko varam sagaidīt šodien? 8

Trešdien Latvijā būs mainīgs mākoņu daudzums, nav gaidāmi ievērojami nokrišņi, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Jau pirmajās sekundēs? Šīs 11 lietas vīrieši pamana sievietēs ātrāk, nekā tu domā
Ārsts nosūtīja mājās ar ausu infekciju – pēc stundas trīs bērnu mamma saļima un nomira. Šo traģēdiju varēja novērst… 77
“Darīšu visu…” Linda Abu Meri apņēmīgi sāk jaunu lappusi savā dzīvē 43
Lasīt citas ziņas

Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz -2..-7 grādiem. Gaidāms lēns vējš un bezvējš. Rīgā saglabāsies sauss laiks, mākoņi var pārklāt debesis, pūtīs lēns dienvidu vējš un gaiss iesils līdz -4 grādiem.

Laikapstākļus nosaka augsta spiediena apgabals. Atmosfēras spiediens 1036-1039 hektopaskāli jūras līmenī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Agrā trešdienas rītā Latvijas rietumu un centrālajā daļā debesis bija pārsvarā skaidras, liecina meteoroloģiskā informācija. Valsts austrumos saglabājas apmācies laiks, zemi klāj 1-6 centimetri sniega.

Maksimālā gaisa temperatūra otrdien Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no -1,7 grādiem Kolkā līdz -8,6 grādiem Gulbenē.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 11.februārī bija +21 grāds Spānijā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz trešdienu -24 grādi kalnos Skandināvijas dienvidu daļā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.