Foto: SCANPIX/ZUMAPRESS.com

Neticama izglābšanās pēc 16 stundām ūdenī! Okeānā atrod Lietuvas jūrnieku, kurš naktī izkritis no kuģa 1

Pievieno LA.LV

Klusā okeānā dienviddaļā izglābts jūrnieks no Lietuvas, kas iekritis okeānā no kravas kuģa un pavadījis ūdenī 16 stundas, paziņojuši Franču Polinēzijas glābšanas dienesti.

Šajā sarakstā neviens negribētu sevi atrast – 6 vārdi, kuru īpašnieki citus noved līdz baltajām pelītēm
“Neliekas kopā tas viss…” Šķūņa ugunsgrēkā, iespējams, bojā gājušā zēna audžutēvs atminas liktenīgās dienas notikumus
Kokteilis
Tik ļoti pārliecināti par sevi, ka reizēm pārkāpj robežu: trīs augstprātīgākās zodiaka zīmes 1
Lasīt citas ziņas
52 gadus vecā inženiera pazušana no kuģa ar Gibraltāra karogu “Silver Supporter” pamanīta otrdienas rītā.

Apkalpe ziņojusi par to Taiti krasta apsardzei, bet pats kuģis apgriezies un devies atpakaļ pa savu iepriekšējo maršrutu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krasta apsardze nosūtījusi lidmašīnu uz rajonu, kur varēja būt pazudis jūrnieks, ņemot vērā, ka pēdējos ierakstus kuģa dokumentos viņš veicis divos naktī.

Otrdienas vakarā paši “Silver Supporter” jūrnieki pamanījuši pazudušo ūdenī uz dienvidiem no Tubuai salām.

“Ūdenī viņš atradies 16 stundas, bet viņa veselības stāvoklis ir labs, ja neskaita zināmu organisma atūdeņošanos,” teikts Papeetes krasta apsardzes paziņojumā.

Šobrīd nav zināms, kādēļ jūrnieks iekritis okeānā. “Silver Supporter” turpina ceļu no Jaunzēlandes uz Pitkērna salām.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.