Noticis pārpratums! Valsts iestāde skaidro savas darbinieces naidīgo izturēšanos pret Ukrainas aizstāvi 165

Komentējot izskanējušo informāciju, ka Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) sociālā darbiniece naidīgi izturējusies pret Ukrainas kareivi, kura atrodas SIVA psihoemocionālās rehabilitācijas saņemšanas nolūkā, SIVA ir pārliecināta, ka tas ir pārpratums.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Viņi dzīvo, lai piedzīvotu! 10 vārdu īpašnieki, kuros mīt nepiesātināms ceļotāja gars
TV24
“Esam baigās auzās iebraukuši ar šo!” Bērziņš par pensiju sistēmu Latvijā 105
Lasīt citas ziņas

“Šobrīd pieejamā informācija par publiskajā telpā izskanējušo gadījumu liecina par to, ka ir noticis pārpratums un sarunas interpretācija, kur sociālā darbiniece un kliente nav sapratušas viena otru līdz galam. Turklāt saruna notika telpā, kurā atradās arī otra sociālā darbiniece, kura apliecina, kā notikusi informācijas apmaiņa,” plašsaziņas līdzekļiem norāda SIVA.

SIVA uzver, ka šajā gadījumā katrai no sarunā iesaistītajām pusēm ir sava realitāte, savi uzdevumi, kā arī atšķirīga informācijas uztvere. Jautājumu par uzturēšanās pagarinājumu Sociālās integrācijas valsts aģentūrā kliente risinājusi sev saprotamā veidā, nekomunicējot ar SIVA vadību. Šobrīd visas domstarpības un pārpratumi ir izdiskutēti ar abām iesaistītajām pusēm, un tiek risināts jautājums par rehabilitācijas pagarināšanu vēl uz vienu mēnesi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka TV24 14. februāra raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” NBS majors Jānis Slaidiņš pastāstīja, ka viens no Jūrmalas sociālajiem darbiniekiem Azov” pulka kareive un Mariupoles aizstāvei pateicis, ka viņa sējot naidu, braukājot apkārt un stāstot par savu gūstu, par karu.

“Viņai būšot jāatstāj šī vieta. Viņu draud sūtīt mājās. Tas viņai bija pateikts tieši acīs,” atstāsta NBS majors.

“Latvijas valsts šajā karā noteikti ir Ukrainas pusē un varbūt, ja kāds no šiem cilvēkiem, kurš strādā šādā valsts aģentūrā, varbūt vadībai vajadzētu padomāt cik lojāli ir šie cilvēki,” iesaka virsnieks.

Šāds spiediens ir no sociālā darbinieka puses. Pagaidām es uzvārdu nesaukšu, bet ir zināms, kurš tas ir un kāda ir viņa uzvedība, piemetina majors Jānis Slaidiņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.